Instant Gaming EU
 
 

Ghost of Tsushima przygotowuje się do startu z niesamowitym zwiastunem

Ghost of Tsushima przygotowuje się do startu z niesamowitym zwiastunem

Ghost of Tsushima to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku 2020 i deweloper Sucker Punch o tym wie. Dlatego nie jest dziwne, że przygotowują uruchomienie gry bardzo starannie i że włożyli dużo wysiłku w wydanie wystarczającej ilości filmów i informacji o grze, aby utrzymać zainteresowanie graczy dość wysoko, ale bez ujawniania głównych spoilerów. Wiemy już o historii i systemach rozgrywki w Ghost of Tsushima, obejrzeliśmy jego filmową grafikę i cieszymy się wieloma filmami o nim. Teraz, gdy data premiery jest już za rogiem, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek przygotowani na to, by dostać grę w swoje ręce, a w końcu możemy obejrzeć zwiastun, który pozostawia nas pragnących więcej.

 

 

Ghost of Tsushima zaoferuje Ci epicką przygodę, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Walka jednego człowieka z armią najeźdźców, którzy nie tylko zajęli ziemie, które widziały jak rośnie, i którzy zagrażają jego ojczyźnie może brzmieć znajomo z innych gier, ale Ghost of Tsushima zabiera to wszystko na nowy poziom. Fani japońskiej kultury zrozumieją, jak ważna jest dychotomia pomiędzy tradycyjnymi sposobami samurajów i koniecznością dostosowania się do nowej sytuacji poprzez opracowanie nowych i bezhonorowych metod walki. Będzie to miało wpływ na Twoją rozgrywkę, ale także na świat wokół Ciebie i na postrzeganie Ciebie przez innych mieszkańców Tsushimy.

Wszystkie te cechy wraz z rozbudowanym systemem walki, który jednocześnie jest dość płynny, dostarczą niezapomnianych wrażeń graczom, którzy postanowią spróbować zagrać w Ghost of Tsushima.

 

 

Ghost of Tsushima zostanie wydany 17 lipca, wyłącznie na PlayStation 4. Możesz odwiedzić naszą porównywarkę w każdej chwili, aby znaleźć ją w najlepszej cenie.

  • Oficjalna strona : Ghost of Tsushima
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Sucker Punch Productions
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 26 czerwca 2020
  •     PC : 16 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare