Instant Gaming EU
 
 

Tryb wieloosobowy Ghost of Tsushima doczeka się osobnej gry

Tryb wieloosobowy Ghost of Tsushima doczeka się osobnej gry

Choć w momencie premiery Ghost of Tsushima nie koncentrowało się na rozgrywce wieloosobowej, przygoda stworzona przez Sucker Punch zyskała zupełnie nowy wymiar po wydaniu Legends. Walka z mongolskimi najeźdźcami jako samotny samuraj, który musi porzucić wszystko, w co wierzył, aby pokonać swoich wrogów i rozwinąć zupełnie nowy styl walki, była już wystarczająco ekscytująca, ale możliwość zagłębienia się w tryb wieloosobowy i dzielenia się zabawą z innymi graczami w misjach kooperacyjnych dla maksymalnie 4 osób przeniosła rozgrywkę na inny poziom. Wieloosobowa część Ghost of Tsushima, znana jako Legends, staje się teraz samodzielnym tytułem i otrzyma zupełnie nowe funkcje w nadchodzących tygodniach.

Ghost of Tsushima Legends rozszerzy swoją zawartość o nowe funkcje w momencie premiery, w tym nowy tryb rozgrywki Rivals, w którym dwie pary graczy zmierzą się ze sobą. Ponadto nowy system progresji mistrzostwa w ekwipunku pozwoli ci jeszcze bardziej rozwinąć swoją postać, a nowe kosmetyki dodadzą więcej opcji personalizacji. Możesz rzucić okiem na tryb Rivals na poniższym filmie.

 

 

Ghost of Tsushima Legends będzie dostępne na PlayStation 4 i PlayStation 5 3 września, a deweloper Sucker Puch już zapowiedział, że doda jeszcze więcej funkcji do gry w tygodniach następujących po premierze, w tym zupełnie nowe mapy dla wielu graczy. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Ghost of Tsushima na PS5, Legends może być odpowiednią opcją, aby cieszyć się niesamowitą oprawą wizualną i rozgrywką w grze, ale jeśli chcesz zanurzyć się w epickiej przygodzie i mieć dostęp do tego, co najlepsze z obu światów, zdecydowanie zalecamy zakup głównej gry i rozegranie kampanii dla jednego gracza. Naprawdę warto.

  • Oficjalna strona : Ghost of Tsushima
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Sucker Punch Productions
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 16 maja 2024
  •     PS4 : 17 lipca 2020
  •     PS5 : 20 sierpnia 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare