Wkrótce pojawi się multiplayer Ghost of Tsushima

Wkrótce pojawi się multiplayer Ghost of Tsushima

Deweloper gry Ghost of Tsushima - Sucker Punch, potwierdził datę premiery nowej aktualizacji dla swojej przygodowej gry akcji, która całkowicie zmieni sposób, w jaki gracze mogą się w niej bawić. Chociaż aktualizacja 1.1 została ogłoszona na początku tego roku, nie mieliśmy dla niej wszystkich szczegółów ani daty premiery. Dzięki nowemu wideo wiemy, że aktualizacja Ghost of Tsushima: Legends dodaje kooperacyjny tryb multiplayer online, ale także wiele innych nowych funkcji, w tym tryb Nowa Gra+ oraz wiele opcji indywidualizacji i nowe wyposażenie dla naszej postaci.

Najistotniejszym elementem, jaki Ghost of Tsushima: Legends dodaje do gry możliwość grania w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie czterech graczy. Opcja ta wymaga rozmowy z tajemniczym gawędziarzem, który podzieli się z nami historiami o "Duchach". Dzięki temu będziesz mógł wejść do lobby multiplayer i dołączyć do innych graczy, aby wziąć udział w różnych misjach. Będziesz mógł również wybrać jedną z czterech różnych klas, grając z przyjaciółmi w Ghost of Tsushima: Legends. Są to Samuraj, Ronin, Łowca i Zabójca. Każda z nich zaczyna od innego zestawu umiejętności i ich własnych atutów, a w trakcie gry odblokujesz więcej.

 

 

Ghost of Tsushima: Legends dodaje również nowe Story Missions dla dwóch graczy oraz Survival Missions, które są przeznaczone dla maksymalnie czterech graczy, dzięki czemu nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia w trybie multiplayer. Sucker Punch wypuści także nowy rajd, który będzie sporym wyzwaniem dla grupy czterech graczy kilka tygodni po tym, jak Ghost of Tsushima: Legends będzie dostępne.

Ghost of Tsushima: Legends pojawi się w formie darmowej aktualizacji 16 października. Oczywiście, aby uzyskać dostęp do funkcji online Ghost of Tsushima musisz mieć aktywną subskrypcję na PlayStation Plus.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare