You are here
We also support
 
 
 
 

Wkrótce pojawi się multiplayer Ghost of Tsushima

Wkrótce pojawi się multiplayer Ghost of Tsushima
6 paź 2020, 15:01

Deweloper gry Ghost of Tsushima - Sucker Punch, potwierdził datę premiery nowej aktualizacji dla swojej przygodowej gry akcji, która całkowicie zmieni sposób, w jaki gracze mogą się w niej bawić. Chociaż aktualizacja 1.1 została ogłoszona na początku tego roku, nie mieliśmy dla niej wszystkich szczegółów ani daty premiery. Dzięki nowemu wideo wiemy, że aktualizacja Ghost of Tsushima: Legends dodaje kooperacyjny tryb multiplayer online, ale także wiele innych nowych funkcji, w tym tryb Nowa Gra+ oraz wiele opcji indywidualizacji i nowe wyposażenie dla naszej postaci.

Najistotniejszym elementem, jaki Ghost of Tsushima: Legends dodaje do gry możliwość grania w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie czterech graczy. Opcja ta wymaga rozmowy z tajemniczym gawędziarzem, który podzieli się z nami historiami o "Duchach". Dzięki temu będziesz mógł wejść do lobby multiplayer i dołączyć do innych graczy, aby wziąć udział w różnych misjach. Będziesz mógł również wybrać jedną z czterech różnych klas, grając z przyjaciółmi w Ghost of Tsushima: Legends. Są to Samuraj, Ronin, Łowca i Zabójca. Każda z nich zaczyna od innego zestawu umiejętności i ich własnych atutów, a w trakcie gry odblokujesz więcej.

 

 

Ghost of Tsushima: Legends dodaje również nowe Story Missions dla dwóch graczy oraz Survival Missions, które są przeznaczone dla maksymalnie czterech graczy, dzięki czemu nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia w trybie multiplayer. Sucker Punch wypuści także nowy rajd, który będzie sporym wyzwaniem dla grupy czterech graczy kilka tygodni po tym, jak Ghost of Tsushima: Legends będzie dostępne.

Ghost of Tsushima: Legends pojawi się w formie darmowej aktualizacji 16 października. Oczywiście, aby uzyskać dostęp do funkcji online Ghost of Tsushima musisz mieć aktywną subskrypcję na PlayStation Plus.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare