K4G BG 4 EN
 
 

Geras powróci w Mortal Kombat 1

Geras powróci w Mortal Kombat 1

Deweloper NetherRealms jest w pełni skoncentrowany na reboocie serii Mortal Kombat. Jak wiemy z wcześniejszych zapowiedzi, Mortal Kombat 1 będzie zawierał wiele nowości i całkowicie zmieni franczyzę, przynajmniej pod względem fabularnym, przedstawiając zupełnie nowe uniwersum z Liu Kangiem na czele. Wraz z nowymi historiami dla wszystkich postaci, studio napisało przeszłość na nowo, aby zaoferować zupełnie inne tło. Oczywiście ma to wpływ na relacje między klasycznymi postaciami Mortal Kombat i przyniesie nieoczekiwane niespodzianki.

 

 

Ale Mortal Kombat 1 zaoferuje znacznie więcej niż nowe historie i można spodziewać się wielu nowości w zakresie rozgrywki. Powietrzne kombinacje, Fighterzy Kameo przywoływani w trakcie walki, ulepszone animacje i nowe ruchy to tylko niektóre z elementów, które będzie można podziwiać podczas walki w grze. Nowe tryby rozgrywki, imponująca grafika i poziom przemocy, który sprawia, że Mortal Kombat 11 wygląda blado, uzupełniają ofertę, która zadowoli fanów serii.

Chociaż wszystkie te elementy są ważne, jedną z najistotniejszych informacji o Mortal Kombat 1, które można ujawnić przed premierą, są imiona wojowników, którzy będą dostępni. Niedawno mogliśmy poznać skład pierwszego pakietu DLC, ale teraz NetherRealms ujawniło nowego wojownika w składzie gry.

Mistrz czasu

Geras, Strażnik Klepsydry, będzie dobrze znany fanom serii, którzy po raz kolejny będą mogli wykorzystać jego moce manipulowania czasem, aby zredukować przeciwników do krwawej miazgi. Możecie obejrzeć go w akcji, a także odkryć nowe fatality dla Boga Ognia Liu Kanga w najnowszym materiale wideo z Mortal Kombat 1.

 

 

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w nowym świecie Mortal Kombat 1, premiera gry zaplanowana jest na 19 września na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jak zwykle, najlepsze ceny na zamówienie kodu Mortal Kombat 1 w przedsprzedaży są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare