K4G BG 4 EN
 
 

Fatshark dodaje crossplay do Warhammer 40,000: Darktide

Fatshark dodaje crossplay do Warhammer 40,000: Darktide

Kiedy deweloper Fatshark wypuścił Warhammer 40,000: Darktide, wielu fanów oczekiwało, że będą mogli cieszyć się rozgrywką wieloosobową, która będzie co najmniej tak ekscytująca i brutalna, jak ta oferowana przez studio w Vermintide 2. Znalezienie równowagi między walką wręcz i na dystans, aby zapewnić odpowiednie wrażenia, było prawdopodobnie dość trudne, ale twórcy wymyślili grę, która ma odpowiednią ilość obu tych elementów. Pomimo pewnych problemów z wydajnością w momencie premiery, Fatshark ciężko pracował nad ulepszeniem gry, która jest teraz w znacznie lepszym stanie.

 

 

Crossplay i nie tylko

Idąc dalej tym tropem, najnowszy Warhammer 40,000: Darktide wprowadza funkcję, której gracze domagali się od dłuższego czasu: crossplay na PC. Do tej pory gracze zanurzający się w uniwersum Darktide za pośrednictwem Steama nie mogli dzielić się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy grali za pośrednictwem Microsoft Store. Chociaż problem ten może być mało istotny w przypadku innych rodzajów gier, jest to dość znacząca wada dla Warhammer 40,000: Darktide, ponieważ gra jest głównie wieloosobowa. Podobnie jak w przypadku serii Vermintide, w grę można grać solo, ale rozgrywka naprawdę błyszczy, gdy niszczysz hordy kultystów i demonów chaosu wraz z innymi graczami.

Patch 11 dodaje również szereg poprawek błędów i usprawnień rozgrywki, które obejmują inne obszary. Wiele Błogosławieństw zostało przerobionych i będą teraz aktywowane bardziej konsekwentnie. Ponadto niektóre bronie zostały nieco poprawione, aby zapewnić bardziej zrównoważone wrażenia, w tym Recon Lasgun, Ogryn Slab Shield i Stub Revolver. Wszystkie zmiany w najnowszej aktualizacji Warhammer 40, 000: Darktide można znaleźć w oficjalnych informacjach o aktualizacji 11.

Warhammer 40,000: Darktide oferuje wspaniałe wrażenia dla tych, którzy szukają wieloosobowej, pierwszoosobowej gry akcji osadzonej w mrocznym uniwersum gry planszowej Games Workshop. Jeśli chcesz ją odkryć, najlepsze ceny na zakup klucza Warhammer 40,000: Darktide na PC są dostępne w naszej porównywarce.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare