Instant Gaming EU
 
 

Fallout 76 pozwoli Ci dostosować swój świat

Fallout 76 pozwoli Ci dostosować swój świat

Bethesda zmieniła wiele rzeczy w Fallout 76 od czasu jego wydania w 2018 roku i udało jej się przekształcić grę w znacznie bardziej kompletne doświadczenie dla większości graczy. Dodanie większej liczby trybów rozgrywki, postaci niezależnych i mnóstwa innych nowych funkcji przyczyniło się do stworzenia gry, która oferuje bardziej ekscytujące doświadczenie z bardzo satysfakcjonującą rozgrywką dla wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w postapokaliptycznym uniwersum Fallout 76. Wygląda jednak na to, że twórcy gry mają dla nas jeszcze więcej rzeczy w zanadrzu i nowa darmowa aktualizacja do gry da graczom możliwość dostosowania rodzaju doświadczenia, które chcą przeżyć podczas gry.

Bethesda ogłosiła Fallout Worlds, nową funkcję dla Fallout 76, która dodaje dwa nowe tryby rozgrywki. Z jednej strony, Public Worlds to rotująca seria niestandardowych serwerów dostępnych dla wszystkich graczy, na których będą oni mogli grać w bardzo specyficznych ustawieniach, aby uzyskać unikalne doświadczenie. Niektóre z nich będą dostępne tylko przez ograniczony czas. Z drugiej strony, Custom Worlds pozwolą aktywnym członkom Fallout 1st na tworzenie prywatnych serwerów i dostosowywanie ich ustawień, aby stworzyć swój własny, spersonalizowany świat przygód. Zakres zmiennych, które będzie można modyfikować w momencie premiery będzie dość szeroki, pozwalając na zmianę poziomu trudności, ograniczeń, a nawet fizyki. Oczywiście, będziesz mógł dzielić się zabawą z innymi graczami, zapraszając ich, i nie ma znaczenia, czy mają członkostwo w Fallout 1st, czy nie.

 

 

Fallout Worlds jest już dostępny dla graczy Fallout 76 na Publicznych Serwerach Testowych, ale minie jeszcze trochę czasu zanim wejdzie na rynek, bo stanie się to przypuszczalnie we wrześniu. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś, co gra ma do zaoferowania i szukasz ekscytującej przygody w trybie multiplayer w postapokaliptycznej scenerii, możesz znaleźć najlepszą cenę zakupu Fallout 76 w naszej porównywarce.

0.31zł
Fallout 76
Fallout 76
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare