Instant Gaming EU
 
 

Zobacz zwiastun aktualizacji Fallout 76 Wastelanders

Zobacz zwiastun aktualizacji Fallout 76 Wastelanders

Chociaż pierwotnie zaplanowano wydanie na 7 kwietnia, oczekiwana aktualizacja Wasterlanders do Fallout 76 nie będzie dostępna przed 14 kwietnia. Pomimo odroczenia, wielu graczy z niecierpliwością czeka na jego uruchomienie, w dużej mierze dlatego, że całkowicie zmieni sposób grania wFallout 76, czyniąc go bardziej podobnym do poprzednich części serii Fallout. Doda w pełni udźwiękowione ludzkie postacie niezależne, a także nową fabułę obejmującą nowe frakcje, lokalizacje, typy wrogów, a nawet system reputacji. Niektóre z tych nowości można obejrzeć w zwiastunie Wastelanders, który właśnie opublikowała Bethesda przed wydaniem najważniejszej aktualizacji Fallout 76.

 

 

Historia Wastelanderów obraca się wokół skarbu ukrytego w Appalachii. To właśnie spowodowało, że dwie frakcje przeniosły się do regionu, a Ty zaangażujesz się w nie dla zabawy i zyskasz w ten czy inny sposób. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z osadnikami, czy żądnymi krwi najeźdźcami, będziesz musiał wykonać wiele misji, które przyniosą soczyste nagrody. To nie jest tak, że Spalona plaga zniknęła i nadal będziesz musiał uważać na Hivemind, ale przynajmniej dostaniesz za to dodatkowe nagrody.

Wraz z wydaniem Wastelanders, Zachodnia Wirginia nigdy nie będzie taka sama, i możesz spodziewać się, że nowa zawartość odstraszy graczy od trybu bitewnego Nuclear Winter, przynajmniej na jakiś czas. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do ulepszenia Fallouta 76 aby w końcu osiągnął dobre miejsce wśród najlepszych gier z tej serii.

 

 

Uruchomienie aktualizacji Wastelanders zbiegnie się w czasie z wydaniem Fallouta 76 na Steamie, więc jest całkiem prawdopodobne, że wzrośnie również liczba graczy. Pamiętaj, że jeśli posiadasz wersję gry Bethesda.net, możesz otrzymać bezpłatną kopię na Steam, jeśli połączysz swoje konta przed następnym poniedziałkiem.

0.19zł
Fallout 76
Fallout 76
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare