Instant Gaming EU
 
 

Bethesda ma ambitne plany związane z Fallout 76

Bethesda ma ambitne plany związane z Fallout 76

Fallout 76 to jedna z tych gier, które przeszły dziwną podróż od momentu premiery. W momencie premiery nie przekonała do siebie wielu graczy, gdyż osadzona była w świecie zamieszkanym wyłącznie przez graczy. Z biegiem lat gra ewoluowała, stając się czymś zupełnie innym dzięki serii darmowych aktualizacji i rozszerzeń. Obecnie gra oferuje ekscytujące wrażenia i sprzedała się w ponad 17 milionach egzemplarzy, udowadniając, że przy odpowiednim wysiłku można stać się lepszym. Bethesda obiecuje teraz wydać wiele nowych treści, aby rozwinąć grę sześć lat po jej pierwszym udostępnieniu.

Fallout zawsze będzie Falloutem

Jednym z największych uroków Fallout 76 jest jego otoczenie. Chociaż gra oferuje znacznie inne wrażenia niż Fallout 4, nie można zaprzeczyć, że próba przetrwania i rozwoju na postapokaliptycznym pustkowiu jest czymś, co wielu graczy uwielbia. Teraz Bethesda zamierza ulepszyć to doświadczenie, dodając jeszcze więcej dodatkowej zawartości. Atlantic City - America's Playground pojawi się wiosną przyszłego roku z nowymi funkcjami i misją, w której gracze zmierzą się z Diabłem z Jersey. Nowe obszary do eksploracji i zadania fabularne uzupełnią rozszerzenie, które zapewni graczom zajęcie na długi czas.

 

 

Gracze Fallout 76 będą również mogli odkrywać nowe ziemie jeszcze w przyszłym roku. Bethesda otworzy się na eksplorację zalesionego serca Shenandoah. Na odważnych czekają nowe zadania i nagrody. Oczywiście w przyszłym roku odbędzie się wiele wydarzeń sezonowych, z których wszystkie będą zawierały ekskluzywne nagrody do odblokowania.

Dzięki tym dodatkom i nie tylko, Fallout 76 z pewnością pozostanie ulubieńcem fanów jeszcze przez rok. Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Fallout 76 , jeśli jeszcze nie zanurzyłeś się w tym postapokaliptycznym survivalu.

0.19zł
Fallout 76
Fallout 76
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare