Wypróbuj Fallout 76 Wastelanders za darmo

Wypróbuj Fallout 76 Wastelanders za darmo

 Fallout 76 nie miał zbyt dobrego startu i wielu fanów serii zastanawiało się, o czym dokładnie myślała Bethesda Softworks, kiedy wydali grę. Ale zamiast zapomnieć o tym i przejść do nowej rzeczy, programiści rozpoczęli długi proces naprawy gry. Po wielu pracach i dodatkach Fallout 76 stał się całkiem niezłą grą z większą ilością opcji i trybów rozgrywki niż na początku. Najnowszym jest ostatnia wersja Wastelanders, aktualizacja, która dodała NPC i wiele innych funkcji do gry, zmieniając ją w coś bardziej podobnego do poprzednich gier Fallout.

 

 

Aby umożliwić graczom zapoznanie się ze wszystkimi zmianami i nowymi trybami rozgrywki, które zostały dodane do gry od czasu jej premiery, Bethesda prowadzi bezpłatną wersję próbną na PC, Xbox One i PlayStation 4. Możesz grać wFallout 76 za darmo od dziś, do następnego poniedziałku. Dostępna będzie cała zawartość gry, w tym tryb battle royale Nuclear Winter i wszystko, co nowe w aktualizacji Wastelanders.

Jeśli masz już grę, powinieneś sprawdzić ją ponownie i zobaczyć, jak bardzo się zmieniła. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Fallout 76, na pewno będziesz się dobrze bawić, odkrywając postapokaliptyczny świat gry. Aby zagrać za darmo, wystarczy odwiedzić odpowiedni sklep na konsoli i pobrać go. Jeśli grasz na PC, możesz pobrać wersję próbną przez Steam lub Launcher Bethesdy. Jako bonus, wszystkie zyski exp podczas okresu próbnego zostaną podwojone. Pamiętaj, że możesz odwiedzić naszą porównywarkę, by znaleźć najlepszą cenę zakupu Fallout 76 po zakończeniu jego okresu próbnego.

 

 

0.30zł
Fallout 76
Fallout 76
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare