Najnowsza aktualizacja do Fallout 76 dodaje legendarne rzemiosło

Najnowsza aktualizacja do Fallout 76 dodaje legendarne rzemiosło

Bethesda nie przestaje dodawać zawartości doFallout 76. Niedawno zobaczyliśmy dodanie Bractwa Stali jako frakcji wraz z fabułą i nowymi misjami, które pozwoliły Ci wejść z nimi w interakcję. Ci prawi wojownicy są jedną z najpotężniejszych frakcji w świecie Fallout 76 dzięki swojej zaawansowanej technologii, która pozwala im używać wspomaganych pancerzy i broni energetycznej. Nie jest więc zaskoczeniem, że to właśnie oni są ulubieńcami fanów. Jednak wszyscy, którzy zanurzyli się w historię Bractwa Stali wraz z aktualizacją Steel Dawn, czekali na jej zakończenie, które jest już dostępne dzięki najnowszej aktualizacji wydanej przez Bethesdę zaledwie wczoraj.

Panowanie Stali, aktualizacja 28 dla Fallout 76, kończy historię Bractwa Stali i daje specjalne nagrody dla tych graczy, którzy zdołają ukończyć linię fabularną. Nie jest to jednak jedyny duży dodatek, jaki ta aktualizacja wprowadziła do gry. W Fallout 76 wprowadzono zupełnie nowy system Legendarnego Rzemiosła, dzięki któremu gracze mogą teraz ulepszać swoje przedmioty, zwiększać ich moc, a nawet zmieniać ich statystyki, korzystając z kilku nowych materiałów: Legendarnych rdzeni i Legendarnych modułów.

 

 

Jeśli szukałeś nowej przygody, ale nie masz ochoty na Bractwo Stali, K.D. Inkwell powraca w nowej przygodzie, która rzuca ją w dystopijną przyszłość, gdzie grupa Dolphin Human Hybrids próbuje podbić świat. Aktualizacja 28 przynosi mnóstwo innych drobnych zmian i ulepszeń do Fallout 76, a wszystkie je można sprawdzić na oficjalnej stronie z informacjami o aktualizacji.

Jeśli jesteś fanem serii Fallout lub chcesz zagłębić się w postapokaliptyczny wszechświat, w którym ludzie walczą o przetrwanie, Fallout 76 oferuje całkiem ekscytujące doświadczenie, a w naszej porównywarce znajdziesz ją w najlepszej cenie.

 

0.74zł
Fallout 76
Fallout 76
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare