Aktualizacja Fallout 76: Stalowy Świt już wkrótce

Aktualizacja Fallout 76: Stalowy Świt już wkrótce
26 paź 2020, 19:04

Pomimo stosunkowo skomplikowanego wydania, Fallout 76 wciąż tu jest i nadal gromadzi dużą liczbę graczy. Prawie dwa lata po dość burzliwej premierze, spowodowanej licznymi błędami w grze i kontrowersjami związanymi z bonusami przedsprzedażowymi, deweloper Bethesda nadal wprowadza nowe treści do Fallout 76.

Na początku tego roku wydali już darmową aktualizację Wastelanders. Przyniosła ona szereg nowych funkcji, które zasadniczo zmieniły wrażenia z gry, czyniąc Fallout 76 znacznie lepszą grą dzięki bogatszej i bardziej zróżnicowanej rozgrywce, szczególnie ze względu na niecierpliwie oczekiwane przybycie ludzkich NPC, którzy dodali bardziej żywego aspektu do gry.

Następna aktualizacja Fallout 76, Stalowy Świt, pojawi się wkrótce w grze, a więcej informacji na jej temat można znaleźć w nowym filmie, który przedstawia Bractwo stali.

 

 

Ad Victoriam! Bractwo Stali planuje wrócić do Appalachów w grudniu tego roku z naszą aktualizacją do gry Fallout 76 - Stalowy Świt. Prowadzony przez Paladina Rahmaniego, cele tego stroju Bractwa pozostają obecnie niejasne. Jednakże, z pewnością będą oni oczekiwać od Ciebie informacji na temat obecnego stanu Apallachów i pomogą Ci w ich staraniach.

 

Bractwo Stali będzie z nami przez jakiś czas, jako że dodatkowe treści przeznaczone do wydania w 2021 roku dla Fallout 76 będzie współdzielić ten motyw. Czekając na więcej informacji, można teraz cieszyć się ograniczonym w czasie wydarzeniem, które świętuje Halloween i oferuje szereg atrakcji i nagród. Pełna ich lista znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Jeśli nie grałeś w Fallout 76 przed aktualizacją Wastelanders, powinieneś dać mu drugą szansę, ponieważ od tego czasu gra stała się dużo lepsza, a jeśli jeszcze jej nie masz, możesz ją znaleźć w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare