Aktualizacja Fallout 76 Stalowy Świt wejdzie w życie w przyszłym miesiącu

Aktualizacja Fallout 76 Stalowy Świt wejdzie w życie w przyszłym miesiącu

Mówiliśmyo tym kilka tygodni temu. Fallout 76 otrzyma darmową aktualizację, która doda wiele nowych treści do gry. Stalowy Świt wprowadzi do Fallout 76 ulubioną frakcję fanów, Bractwo Stali, prawych ludzi w pancerzu siłowym, którzy wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię, jaką mogą zebrać, aby przywrócić porządek i odbudować społeczeństwo. Ich głównym celem jest odzyskanie i zachowanie wszelkiej utraconej technologii i jak najlepsze wykorzystanie jej w celu rozszerzenia swoich wpływów i przesłania. Nie zawahają się, jeśli będą musieli zmiażdżyć każdego przeciwnika, aby zrealizować swoją misję. Bethesda wydała nowy film przedstawiający Bractwo Stali i pozwala uzyskać wgląd w ich intencje i historię.

Pod dowództwem Paladyna Leili Rahmani, grupa żołnierzy przybyła z Kalifornii, aby stworzyć bazę i rozszerzyć swoje wpływy i kontrolę nad Appalachią, a Ty będziesz mieć okazję, by dołączyć do ich szeregów. Choć jest pewne, że imponująca technologia, którą posiada Bractwo Stali, przyciągnie wielu graczy, niezależnie od tego, czy podzielą oni ich wizję, czy też nie, to jednak dodanie nowego pretendenta do permanentnej walki o dominację i teren, toczącej się na terenie Wasteland, będzie miało dość duży wpływ. Wiele innych frakcji będzie postrzegać ich jako ogromne zagrożenie dla swojej pozycji i na pewno wykonają ruch przeciwko nim.

 

 

Ale aktualizacja Stalowy Świt dodaje również inne nowe funkcje do Fallout 76. Kiedy aktualizacja będzie dostępna 1 grudnia, będziesz mieć do dyspozycji mnóstwo kosmetyków, aby spersonalizować swoją postać, a także będziesz mógł skonfigurować i udekorować nowe podziemne schrony oddzielone od głównego C.A.M.P., który będzie służyć jako alternatywna baza operacji w Appalachii.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare