You are here
We also support
 
 
 
 

Oto mapa rozwoju Fallout 76 na rok 2021

Oto mapa rozwoju Fallout 76 na rok 2021
23 mar 2021, 12:00

Ci, którzy grają w Fallout 76 od pierwszego dnia, byli świadkami sporych zmian w grze. Bethesda wykonała świetną robotę dodając dodatkową zawartość, która przyczyniła się do utrzymania świeżości ich gry akcji rpg, jednocześnie ulepszając rozgrywkę. Nuclear Winter było pierwszym zmieniającym rozgrywkę dodatkiem, ale po nim przyszła kolej na Wastelanders, a ostatnio Steel Dawn, które przyniosło więcej misji, postaci niezależnych i opcji rozszerzających uniwersum gry. Jeśli jednak myślicie, że poznaliście już wszystko w Appalachach, to czeka Was niespodzianka, ponieważ Bethesda ujawniła mapę rozwoju Fallout 76 na rok 2021 i wygląda na to, że mają w zanadrzu całkiem sporo rzeczy, które dodadzą do gry.

Począwszy od tej wiosny, gracze Fallout 76 zobaczą nadejście darmowej aktualizacji, która będzie zawierać więcej miejsc dla C.A.M.P. i zestawów S.P.E.C.I.A.L.. Kilka miesięcy później, w lecie, historia Rządy Stali dobiegnie końca w epickiej przygodzie z możliwością odblokowania własnej legendarnej zbroi mocy. Jesienią nastąpią pewne zmiany dotyczące prywatnych serwerów, choć nie podano żadnych szczegółów w tej sprawie. Wreszcie, pod koniec roku pojawi się nowe wydarzenie sezonowe, a do Fallout 76 zostaną dodane 4-gwiazdkowe legendarne przedmioty. Jeśli przetrwanie w Appalachach nie jest wystarczająco trudne, pojawią się również goście z kosmosu, którzy sprawią, że będzie jeszcze ciekawiej.

 

 

Więcej szczegółów na temat wszystkich tych nowości zostanie ujawnionych w najbliższych tygodniach, ale zapowiedź jest dowodem na to, że Bethesda nie zapomina o Fallout 76. Jeśli szukasz ekscytującego doświadczenia w trybie multiplayer w postapokaliptycznym świecie pełnym niebezpiecznych zmutowanych stworzeń, powinieneś wypróbować grę. Jak zwykle, w każdej chwili możesz znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare