Fall Guys: Ultimate Knockout cieszy się dużą popularnością dla własnego dobra

Fall Guys: Ultimate Knockout cieszy się dużą popularnością dla własnego dobra

Czasami jesteśmy świadkami ogromnego wzrostu popularności niektórych gier wideo i tego, jak ma to na nie negatywny wpływ. Tak jest w przypadku Fall Guys: Ultimate Knockout, imprezowej gry wieloosobowej, która w dniu premiery stała się tak popularna, że ogromna liczba graczy starających się bawić w grę doprowadziła do awarii jej serwerów. Mediatonic, twórca gry Fall Guys: Ultimate Knockout, zdecydowanie nie spodziewał się, że ponad 120.000 graczy spróbuje połączyć się z serwerami gry, co spowodowało poważne problemy z połączeniem, które ostatecznie spowodowały, że serwery na jakiś czas przestały działać. Oczywiście, Mediatonic przeprosił przez Twittera, a serwery były dostępne online kilka godzin później, chociaż nadal pracują nad usunięciem pewnych problemów.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockout nie jest ambitną grą, a jedynie daje graczom możliwość zabawy, pozwalając im konkurować z innymi graczami. Pomyśl o tym jako o bitwie last man standing, w której zamiast walczyć z innymi graczami, musisz ukończyć pewne mini-gry, aby utrzymać się przy życiu w każdej rundzie. Czas na ukończenie każdej rundy jest ograniczony, a gdy ten czas się kończy, każdy gracz, który nie ukończył mini-gry zostaje wyeliminowany i wraca do kolejki matchmakingowej. Fall Guys: Ultimate Knockout jest bardzo prosty, ale jest również dość wciągający. Wciąż chcesz ustawiać się w kolejce, aby zakwalifikować się do następnej rundy i wyprzedzić swoich zawodników, którzy będą dość liczni na początku i dość sprawni w końcowych rundach.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockout jest dostępny za darmo dla subskrybentów PlayStation Plus, ale możesz w niego zagrać także na PC poprzez Steam. Gra stała się niezwykle popularna na Twitchu i choć nie ma jeszcze potwierdzenia, czy zostanie wydana na innych platformach, jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie, jeśli Fall Guys: Ultimate Knockout będzie nadal cieszyć się ogromną popularnością.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare