Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Fall Guys: Ultimate Knockout cieszy się dużą popularnością dla własnego dobra

Fall Guys: Ultimate Knockout cieszy się dużą popularnością dla własnego dobra
5 sie 2020, 14:17

Czasami jesteśmy świadkami ogromnego wzrostu popularności niektórych gier wideo i tego, jak ma to na nie negatywny wpływ. Tak jest w przypadku Fall Guys: Ultimate Knockout, imprezowej gry wieloosobowej, która w dniu premiery stała się tak popularna, że ogromna liczba graczy starających się bawić w grę doprowadziła do awarii jej serwerów. Mediatonic, twórca gry Fall Guys: Ultimate Knockout, zdecydowanie nie spodziewał się, że ponad 120.000 graczy spróbuje połączyć się z serwerami gry, co spowodowało poważne problemy z połączeniem, które ostatecznie spowodowały, że serwery na jakiś czas przestały działać. Oczywiście, Mediatonic przeprosił przez Twittera, a serwery były dostępne online kilka godzin później, chociaż nadal pracują nad usunięciem pewnych problemów.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockoutnie jest ambitną grą, a jedynie daje graczom możliwość zabawy, pozwalając im konkurować z innymi graczami. Pomyśl o tym jako o bitwie last man standing, w której zamiast walczyć z innymi graczami, musisz ukończyć pewne mini-gry, aby utrzymać się przy życiu w każdej rundzie. Czas na ukończenie każdej rundy jest ograniczony, a gdy ten czas się kończy, każdy gracz, który nie ukończył mini-gry zostaje wyeliminowany i wraca do kolejki matchmakingowej. Fall Guys: Ultimate Knockout jest bardzo prosty, ale jest również dość wciągający. Wciąż chcesz ustawiać się w kolejce, aby zakwalifikować się do następnej rundy i wyprzedzić swoich zawodników, którzy będą dość liczni na początku i dość sprawni w końcowych rundach.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockout jest dostępny za darmo dla subskrybentów PlayStation Plus, ale możesz w niego zagrać także na PC poprzez Steam. Gra stała się niezwykle popularna na Twitchu i choć nie ma jeszcze potwierdzenia, czy zostanie wydana na innych platformach, jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie, jeśli Fall Guys: Ultimate Knockout będzie nadal cieszyć się ogromną popularnością.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare