Czerwcowa aktualizacja The Sims 4 jest dostępna!

Czerwcowa aktualizacja The Sims 4 jest dostępna!

Za niecałe 24 godziny zostanie wydany kolejny dodatek do gry The Sims 4. Ale to nie jedyne wiadomości na temat The Sims. Jeśli nie planujesz kupić następnego pakietu, wciąż znajdziesz coś dla siebie. Wczoraj wydano ogromną aktualizację do gry podstawowej, która dodaje szereg funkcji, które z pewnością zadowolą wszystkich graczy The Sims 4.

Pierwszym z nich jest powrót drabin, który jest ważnym dodatkiem dla wszystkich budowniczych, szczególnie dla Mini Domów. W ramach aktualizacji dostępny jest rodzaj drabiny w kilku kolorach, a pakiet Eco Lifestyle dodaje kolejny model. Ponadto możesz teraz swobodnie umieszczać drzwi i okna bez przyciągania ich do siatki za pomocą klawisza Alt. Niektóre obiekty w trybie budowy, takie jak tapety, podłogi lub barierki, mogą teraz wpływać na rozgrywkę, zapewniając na przykład bonus środowiskowy, ale mogą również wpływać na rachunki.

 

 

Kolejną funkcją zawartą w tej aktualizacji jest zarządzanie fakturami, które stają się coraz bardziej precyzyjne i teraz masz dostęp do szczegółowego zestawienia tego, za co płacisz. Uwzględnia się wartość obiektów, ale także zużycie energii elektrycznej i wody. Dzięki The Sims 4 - Eco Lifestyle możesz także sprzedawać te zasoby, aby obniżyć rachunki. Jeśli nigdy nie zapłacisz, przyjedzie do Ciebie znana postać. Odźwierni powrócili do podstawowej wersji gry i nie są już zarezerwowani dla właścicieli Discover University.

W tej aktualizacji dodano również strażaków. Mogą gasić pożary i możesz do nich zadzwonić przez alarm przeciwpożarowy lub telefonicznie, ale upewnij się, że nie każesz im się poruszać bez bardzo ważnego powodu.

 

 

Wreszcie, jedna z głównych zmian związanych z wydaniem The Sims 4 - Eco Lifestyle, dotyczy funkcji off-grid. Możesz teraz otrzymywać bonusy, jedząc zebrane produkty i zbierając wodę w różnych miejscach. Funkcja off-grid witryny będzie miała wpływ na faktury i nastrój twoich Simów. Dodano inne funkcje dla aspektu poza siecią, takie jak nowa kategoria w katalogu do filtrowania obiektów, które działają z tą cechą.

Wszystko to i wiele więcej zostało dodane poprzez tę bezpłatną aktualizację do podstawowej wersji gry, a pełne informacje o łatce można znaleźć pod tym adresem.

The Sims 4 - Eco Lifestyle będzie dostępny jutro. Aby znaleźć go w najlepszej cenie, odwiedź naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare