Kinguin advent rest
 
 

Ujawniono nieco więcej o The Sims 4 - Eco Lifestyle w nowym filmie

Ujawniono nieco więcej o The Sims 4 - Eco Lifestyle w nowym filmie

Oficjalnie ogłoszony na początku miesiąca, następny dodatek do gry Eco Lifestyle dla The Sims 4 zostanie wydany za nieco ponad dwa tygodnie. Jego uruchomienie zaplanowano dokładnie na 5 czerwca. Reakcje graczy na ogłoszenie zostały zmieszane pomiędzy tymi, którzy są entuzjastycznie nastawieni do treści, które oferuje, a tych rozczarowanych tematem, który uważają za zbyt powtarzający się. Mimo to, ujawnienie The Sims 4 - Eco Lifestyle na ogół sprawiło, że ludzie chcą dowiedzieć się więcej na ten temat.

Właśnie ukazał się nowy zwiastun opisujący rozgrywkę. Przedstawione jako narracja, możesz odkryć wiele elementów, które będą obecne w The Sims 4 - Eco Lifestyle. Równolegle artykuł opublikowany na oficjalnej stronie Sims 4, zawiera także więcej szczegółów.

Jednym z najważniejszych aspektów pakietu The Sims 4 - Eco Lifestyle  jest zanieczyszczenie. Możemy je zignorować lub spróbować zmniejszyć, przyjmując bardziej ekologiczny styl życia. Aby zmniejszyć wpływ naszych simów na środowisko, pojawią się nowe obiekty, takie jak maszyny do odzyskiwania rosy lub turbiny wiatrowe i panele słoneczne, jako nowy i wydajny sposób generowania energii. Zanieczyszczenia będą obecne we wszystkich światach gry z wyjątkiem Strangerville i światach docelowych, takich jak ten, który jest dostarczany z pakietem Jungle Adventure. Będzie można ją dezaktywować niezależnie dla każdego świata, a także ujawniono, że zanieczyszczenie wpłynie na deszcz.

 

 

W The Sims 4 - Eco Lifestyle będziesz mógł zbierać przedmioty z pojemników na śmieci, a także materiały do tworzenia nowych. Pakiet dodaje także dwie nowe kariery, Freelance Crafter i Civil Designer, które będą odpowiedzialne za remont miasta poprzez projektowanie nowych wynalazków ekologicznych. Dowiedzieliśmy się również, że projekty społeczne będą dostępne w prawie wszystkich światach. Jeśli chodzi o Evergreen Harbour, wiemy teraz, że miasto The Sims 4 - Eco Lifestyle będzie miało trzy dzielnice: Grims Quarry, Conifer Station i Port Promise.

Wreszcie kolejnym ważnym dodatkiem będą owady. Możesz hodować różne ich rodzaje, a simy mogą wykorzystywać je na kilka sposobów, w tym jako źródło białka zastępującego mięso.

Wydanie pakietu The Sims 4 - Eco Lifestyle jest planowane na 5 czerwca na PC, Xbox One i PS4, a wkrótce powinniśmy otrzymać nowe informacje. W międzyczasie możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepszą cenę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare