You are here
We also support
 
 
 
 

The Sims 4 - Włóczkowe historie ukaże się w tym miesiącu

The Sims 4 - Włóczkowe historie ukaże się w tym miesiącu
15 lip 2020, 22:27

Chociaż The Sims jest grą dla jednego gracza, aspekt społecznościowy jest nadal dość ważny. Co prawda gra nie pozwala graczom na bezpośrednią interakcję ze sobą, na przykład z ich simami, ale galeria pozwala graczom na dzielenie się swoimi dziełami, niezależnie od tego, czy są to tereny, czy rodziny. Deweloperzy są również blisko graczy i regularnie informują o nadchodzących nowościach w grze, w tym o aktualizacjach lub wydaniu nowych pakietów zawartości dla The Sims 4.

Pakiet stworzony wraz ze społecznością od listopada 2019 roku, Włóczkowe historie, właśnie ogłosił swoją datę premiery. Rzeczywiście, właśnie zaprezentowano zwiastun pakietu przedmiotów, a poza tym, że zostanie on wydany 28 lipca, odkrywamy nieco więcej na temat ostatecznego oddania tego, na co społeczność The Sims 4 głosowała w ciągu ostatnich miesięcy.


The Sims 4 - Włóczkowe historie przynosi nie tylko nowe przedmioty, ale także elementy rozgrywki, co jest miłe dla pakietu przedmiotów. Głównym z nich są oczywiście robótki na drutach, czyli zajęcia dające początek nowej umiejętności, którą będą mogli się cieszyć prawie wszyscy simowie, ponieważ nawet dzieci mogą dziergać na drutach. Przedmioty wykonane przez naszych Simów są różnorodne i niepowtarzalne, w tym odzież, którą mogą nosić, przedmioty dekoracyjne, czy zabawki dla maluchów. Nowy obiekt, bujany fotel, pozwoli na bezprecedensową interakcję dla naszych starszych Simów, którzy podczas kołysania będą mogli wspominać, co pozwoli im na uzyskanie emocji, które mogą być pozytywne lub negatywne.

Kolejnym ważnym dodatkiem do Włóczkowych historii jest Plopsy, internetowa platforma sprzedaży, na której nasze simy będą mogły sprzedawać swoje dzianinowe kreacje, ale nie tylko. Funkcja ta może być również wykorzystywana do sprzedaży obrazów, rzeźb, a także mamy nadzieję, że zobaczymy świece i soki musujące z najnowszego rozszerzenia The Sims 4: Życie Eko. Plopsy pozwoli Ci również na zakup przedmiotów, jeśli Twoje Simy nie są zbyt kreatywne.

Do zobaczenia 28 lipca na premierze The Sims 4 - Włóczkowe historie, na PC, Xbox One i PS4.

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare