Instant Gaming EU
 
 

The Sims 4 - Eco Lifestyle będzie kolejnym dodatkiem do gry

The Sims 4 - Eco Lifestyle będzie kolejnym dodatkiem do gry

Zgodnie z obietnicą ogłoszoną na początku kwietnia, The Sims 4 otrzyma w ciągu najbliższych miesięcy trzy nowe pakiety: pakiet rozszerzeń, pakiet gier i pakiet dodatków. Najnowszy nie jest tajemnicą, ponieważ już wiemy, że będzie to Nifty Knitting według głosowania społeczności. Pozostałe były nieznane, przynajmniej do teraz. Nowy pakiet rozszerzeń do gry The Sims 4 został ogłoszony wczoraj, pod nazwą Eco Lifestyle.

Nadchodzące rozszerzenie zostało ujawnione w poniższym zwiastunie i zostanie wydane 5 czerwca. Podobnie jak w każdym wydanym do tej pory dodatku z wyjątkiem Pór roku, w The Sims 4 - Eco Lifestyle będzie znajdować się zupełnie nowe miasto, Evergreen Harbour, i to jak będzie wyglądać, zależy od Ciebie.

 

 

Ten nowy pakiet, jak sama nazwa wskazuje, koncentruje się na ekologii i wprowadzi do gry wiele elementów rozgrywki. Możemy oczywiście oczyścić miasto ze śmieci i spróbować zmniejszyć zanieczyszczenie ... lub nie. Jeśli wybierzesz ścieżkę ekologii, tryb zakupu / budowy integruje wiele nowych obiektów na ten temat. Najważniejsze dodatki to źródła energii. Możesz zainstalować turbiny wiatrowe, panele słoneczne i kolektory wody, które obniżą rachunki. Twoi Simowie będą mogli rozpocząć nową karierę twórczą, Freelance Crafter, i produkować różne przedmioty, a następnie sprzedawać je w sklepie internetowym lub pocztą. Kreacje można oczywiście wykonać z przedmiotów i materiałów pochodzących z recyklingu. Jak widzimy w zwiastunie, wydaje się, że będziemy mieli dostęp do obiektów technologicznych, które mogą wskazywać na drugą karierę, ale należy to jeszcze potwierdzić.

Kolejnym interesującym elementem rozgrywki jest możliwość pracy nad projektami z sąsiedzkimi simami, na terenie społeczności, poprzez system głosowania. Nie będziesz jedynym, który zdecyduje i będziesz musiał zabrać głos. Wśród projektów, które będą dostępne, najbardziej zauważalny jest ogród komunalny. The Sims 4 - Eco Lifestyle będzie także zawierać pewną liczbę przedmiotów poświęconych ogrodnictwu, takich jak pionowe ogrody warzywne, ale także domy dla ptaków i owadów. Wreszcie, The Sims 4 - Eco Lifestyle zintegruje obiekt, którego brakuje graczom od czasu The Sims 3, szczególnie w pakiecie Tiny Living: drabiny!

Chociaż niektórzy gracze są rozczarowani rozszerzeniem The Sims 4 - Eco Lifestyle, ponieważ czekali na pakiet farm z powodu fałszywego wycieku, jest to dodatek, który oferuje bardzo interesujące elementy pod względem rozgrywki.

25.86zł
The Sims 4
The Sims 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare