Avatar: Frontiers of Pandora to coś więcej niż zwykły FPS

Avatar: Frontiers of Pandora to coś więcej niż zwykły FPS

Zbliżająca się premiera gry Avatar: Frontiers of Pandora ekscytuje wszystkich fanów filmu Jamesa Camerona. Możliwość zanurzenia się w żywym świecie reprezentującym obcą planetę jako jeden z jej mieszkańców jest całkiem atrakcyjna dla wielu graczy. Firmie Massive Entertainment udało się odtworzyć uniwersum z filmów z dużą szczegółowością, a studio dodało pewne zwroty akcji do historii, która pozwoli ci odkryć sekrety Pandory. W Avatar: Frontiers of Pandora wcielamy się w rolę dziecka Na'vi, które zostało porwane przez siły RDA. Lata później zostałeś indoktrynowany, aby stać się częścią programu, który utorowałby drogę do nadchodzącego podboju planety, ale niespodziewanie stajesz się wolny. Kiedy dołączasz do swoich prawdziwych ludzi, odkrywasz nowy sposób interakcji z otaczającym światem i wyruszasz na przygodę, aby odeprzeć ludzkich najeźdźców.

Choć porównania między Avatar: Frontiers of Pandora i Far Cry 6 są nieuniknione, nadchodząca gra oferuje znacznie więcej. Oprócz wielu okazji do walki z siłami RDA, gra oferuje cały świat do odkrycia i mnóstwo mechanik RPG, które dodają głębi rozgrywce.

Wytwarzanie i eksploracja

Gra zawiera system rzemiosła, który pozwala tworzyć i ulepszać ekwipunek. Będziesz musiał zbierać materiały, polując na zwierzęta i zbierając rośliny, ale te działania służą również lepszemu odwzorowaniu kultury Na'vi i pozwalają na lepszą immersję. Po wykonaniu tych czynności musisz przejść przez mały rytuał, aby okazać szacunek planecie, co wiąże się z rozegraniem mini-gry. Będziesz zbierać materiały o różnej jakości w zależności od stopnia sukcesu.

Drobne szczegóły, takie jak te i wiele innych, sprawiają, że Avatar: Frontiers of Pandora jest ekscytującą alternatywą dla gier takich jak Horizon: Forbidden West, jednocześnie zwiększając poziom immersji dzięki ekscytującej mechanice eksploracji.

 

 

Premiera gry zaplanowana jest na 7 grudnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Jeśli nie chcesz przegapić tej wyjątkowej przygody osadzonej na najpopularniejszej obcej planecie, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey Avatar: Frontiers of Pandora.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare