Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft przygotowuje mnóstwo zawartości popremierowej dla Avatar: Frontiers of Pandora

Ubisoft przygotowuje mnóstwo zawartości popremierowej dla Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora ukaże się w grudniu, a gra generuje spore oczekiwania wśród fanów filmów Jamesa Camerona. Ubisoft opublikował wiele materiałów filmowych przedstawiających nową przygodę osadzoną na Pandorze, a obca planeta wygląda spektakularnie. Od stworzeń po otoczenie, gra odtwarza wszechświat z filmów z niezwykłą szczegółowością i pozwala na doświadczenie głębokiego poziomu immersji. Fabuła oferuje również możliwość odkrywania kultury Na'vi tak, jakbyś był outsiderem w procesie, który wydaje się naturalny. Te cechy, wraz z ekscytującym systemem walki pełnym akcji, przyczyniają się do zapewnienia epickiego doświadczenia, które przypomina gry takie jak Horizon Forbidden West.

Mapa rozwoju po premierze

Na grę Avatar: Frontiers of Pandora trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale Ubisoft ujawnił już, jakiego rodzaju dodatkową zawartość gra otrzyma po premierze. Mapa rozwoju po premierze zostanie zawarta w przepustce sezonowej, która zapewni dostęp do kilku pakietów rozszerzeń fabularnych, a także nowych zadań, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko.

 

 

Pierwszy pakiet fabularny dla Avarar: Frontiers of Pandora nosi tytuł The Sky Breaker i pozwoli ci zmierzyć się z tajemniczym cieniem na niebie. Drugi pakiet fabularny, Secrets of the Spires, otworzy nowy region Pandory, który będzie można eksplorować i przeżywać w nim przygody. Dodatkowe zadanie nosi nazwę Familiar Echoes i jest misją podstępu, w której musisz zinfiltrować bazę RDA, aby ją sabotować. Dodatkowa zawartość będzie udostępniana przez cały przyszły rok, począwszy od The Sky Breaker latem przyszłego roku, a następnie Secrets of the Spires jesienią przyszłego roku.

Przepustka sezonowa Avatar: Frontiers of Pandora jest częścią edycji Gold i Ultimate gry. Pamiętaj, że możesz sprawdzić najlepsze dostępne obecnie oferty za pomocą naszej porównywarki i kupić tanio Avatar: Frontiers of Pandora w dowolnej wersji w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare