Eneba COM
 
 

Poznaj nowe szczegóły dotyczące fabuły Avatar: Frontiers of Pandora

Poznaj nowe szczegóły dotyczące fabuły Avatar: Frontiers of Pandora

Ubisoft kontynuuje kampanię marketingową gry Avatar: Frontiers of Pandora. Nadchodząca gra inspirowana filmem Jamesa Camerona wyglądała świetnie w niedawnym wideo prezentującym jej funkcje na PC, a teraz francuska firma zapewnia fanom pierwsze spojrzenie na historię gry dzięki nowemu zwiastunowi. Deweloper Massive Entertainment przygotował wideo, które oferuje nam kolejne spojrzenie na imponujący scenariusz, który będziemy eksplorować w grze, ale także ujawnia nieco więcej na temat naszych przyszłych interakcji ze stworzeniami zamieszkującymi świat Pandory.

 

 

Czeka na Ciebie epicka przygoda

Avatar: Frontiers of Pandora stawia nas w roli Na'vi, który został porwany przez siły RDA, gdy był dzieckiem. Piętnaście lat później nagle stajesz się wolny, aby odkryć swoje prawdziwe dziedzictwo i ścieżki swojego świata w ekscytującej przygodzie. W grze nie chodzi o zemstę, ale o odkrywczą podróż, która oferuje możliwość poznania Pandory, jej stworzeń i mieszkańców. Poznasz kilka klanów Na'vi, dowiesz się o ich społeczeństwie, wejdziesz w interakcję z naturą i zanurzysz się w ekscytującym odkrywaniu obcego świata, który jest dla ciebie zupełnie obcy. W międzyczasie RDA nadal stanowi ogromne zagrożenie dla twojej nowej rodziny, a ty zostaniesz wciągnięty w konflikt, który zadecyduje o przyszłości twojego świata, walcząc tym razem po właściwej stronie.

Pomijając spektakularną grafikę i ekscytującą walkę wypełnioną akcją, Avatar: Frontiers of Pandora pozwala fanom Avatara odkrywać zachodnie terytoria planety w przygodzie, która co nieco przypomina Horizon; Zero Dawn. Oczywiście scenariusz jest zupełnie inny, ale uczucie zmierzenia się z rozległym i nieznanym światem, który wydaje się w jakiś sposób znajomy, z pewnością ucieszy fanów.

Premiera gry zaplanowana jest na 7 grudnia na PS5, Xbox Series X/S i PC. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki, aby uzyskać tani kod Avatar: Frontiers of Pandora przed premierą i przygotować się na powrót na Pandorę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare