Eneba COM
 
 

Avatar: Frontiers of Pandora może pochwalić się imponującą grafiką

Avatar: Frontiers of Pandora może pochwalić się imponującą grafiką

Odkąd James Cameron wydał pierwszy film Avatar, zainteresowanie Pandorą i jej mieszkańcami stale rośnie. Nadchodząca premiera gry Avatar: Frontiers of Pandora da wszystkim fanom gier wideo możliwość odkrywania wyjątkowej obcej planety i kultury jej mieszkańców, tak jak w oryginalnym filmie, ale z nową fabułą. Ubisoft zapowiedział grę już jakiś czas temu, a fani cierpliwie czekali na więcej informacji na jej temat. Na szczęście nowy film skupiający się na grafice gry został ujawniony na targach Gamescom 2023 w zeszłym tygodniu i pokazuje imponujący materiał.

Realistyczny świat

Film przedstawia kilka technicznych aspektów gry Avatar: Frontiers of Pandora. Jeśli chodzi o grafikę na PC, gra będzie oferować wiele opcji konfiguracji, aby uzyskać najlepszą możliwą grafikę podczas eksploracji bujnej dżungli Pandory. W tym przypadku Ubisoft posunął się nieco do ekstremum, dołączając nawet narzędzie do testów porównawczych, które pozwoli Ci przetestować wydajność gry na komputerze w celu optymalizacji wrażeń. Dzięki wsparciu dla Ray Tracingu, AMS FSR 2 i ultraszerokich rozdzielczości, Avatar: Frontiers of Pandora obiecuje zapewnić wyjątkowe wrażenia pod względem grafiki.

 

 

Wideo zawiera również wystarczająco dużo materiału z rozgrywki, aby każdy mógł zdać sobie sprawę, że gracze będą cieszyć się płynnym i dynamicznym doświadczeniem w Avatar: Frontiers of Pandora. Ekscytująca walka pełna akcji, rozległy obcy świat do odkrycia i solidna fabuła to najważniejsze elementy tej epickiej przygody.

Premiera gry została zaplanowana na 7 grudnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać cyfrowy klucz do Avatar: Frontiers of Pandora w najlepszej cenie na każdą platformę, jeśli nie chcesz przegapić tego epickiego doświadczenia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare