Ubisoft ujawnia datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora

Ubisoft ujawnia datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora

Niedawny Ubisoft Forward był źródłem wielu ujawnień od francuskiego dewelopera, ale jest jedna gra, która uniosła wiele brwi podczas tego wydarzenia. Ogromna popularność filmów wyreżyserowanych przez Jamesa Camerona sprawiła, że oczekiwania na Avatar: Frontiers of Pandora poszybowały w górę od momentu ogłoszenia gry. Po długim czasie prac nad grą, Ubisoft wydaje się być gotowy, aby pokazać więcej ze swojej nadchodzącej przygodowej gry akcji.

Nowy widok na Pandorę

Avatar: Frontiers of Pandora przenosi nas na wspomnianą planetę w roli Na'vi, który został wprowadzony w stan uśpienia przez RDA w celu przekształcenia go w broń do wykorzystania przeciwko swojemu ludowi. Piętnaście lat później budzisz się i musisz poradzić sobie z nieoczekiwanymi okolicznościami w całkowicie zmienionym świecie.

 

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Avatar: Frontiers of Pandora przypomina jedną z najlepszych serii od Ubisoft: Far Cry. Żywe środowisko otwartego świata pełne zagrożeń będzie źródłem niekończących się okazji do przygód i ekscytujących walk. Pierwszoosobowa eksploracja, wiele stylów walki i imponująca obca planeta do zbadania to najważniejsze elementy przygody, która nie pozostawi cię obojętnym.

"W tej nowej, samodzielnej historii wciel się w Na'vi i wyrusz w podróż przez Western Frontier, nigdy wcześniej nie widzianą część Pandory. Odkryj żywy i reaktywny świat zamieszkany przez unikalne stworzenia i nowe postacie oraz odeprzyj potężne siły RDA, które mu zagrażają".

Wraz ze zwiastunem gry opublikowanym podczas Ubisoft Forward, deweloper potwierdził również datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora. Gra zadebiutuje 7 grudnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Już teraz możesz kupić tani kod do Avatar: Frontiers of Pandora za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz złożyć wizytę Na'vi w te Święta Bożego Narodzenia.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare