Steam Spotlight Deal zawiera teraz dwie duże gry z ogromnymi rabatami

Steam Spotlight Deal zawiera teraz dwie duże gry z ogromnymi rabatami

Steam ogłosił zniżkę na Avatar: Frontiers of Pandora, popularną grę od Ubisoftu. Od dziś gracze mogą zaoszczędzić 40% na tym tytule. Ponadto inna popularna kooperacyjna strzelanka zombie, Back 4 Blood, jest teraz dostępna z 90% zniżką, co czyni te dwie gry atrakcyjną ofertą dla entuzjastów gier.

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji oparta na kultowej serii filmów Jamesa Camerona "Avatar". Opracowana przez Ubisoft gra pozwala graczom odkrywać rozległy, wciągający świat Pandory. Gracze wcielają się w Na'vi i wyruszają w podróż, aby chronić swoją ojczyznę przed zewnętrznymi zagrożeniami.

Gra oferuje oszałamiającą grafikę, środowisko otwartego świata i wciągającą mechanikę rozgrywki. Gracze mogą wchodzić w interakcje ze środowiskiem, jeździć i latać na stworzeniach i walczyć z siłami ludzkimi próbującymi wykorzystać zasoby Pandory.

Gra oferuje bogatą fabułę, która rozszerza narrację filmów "Avatar". Gracze mogą dostosowywać swoje postacie, tworzyć broń i wykorzystywać unikalne zdolności Na'vi do pokonywania wyzwań. Gra oferuje również dynamiczną pogodę i cykle dzień-noc, co dodatkowo zwiększa wciągające wrażenia.

Back 4 Blood, opracowana przez Turtle Rock Studios, oferuje intensywną rozgrywkę kooperacyjną, w której gracze łączą siły, aby walczyć z hordami zombie. Gra została stworzona przez niektórych deweloperów stojących za słynną serią Left 4 Dead, co widać po wciągającej rozgrywce i dynamicznych zmianach poziomu trudności, które trzymają graczy w napięciu.

Gra oferuje bogate doświadczenie z różnorodnymi postaciami i misjami. Gracze mogą wybierać spośród wielu unikalnych postaci, z których każda ma własne umiejętności, aby walczyć w szeregu trudnych scenariuszy. Jedną z godnych uwagi cech Back 4 Blood jest "reżyser gry", który dynamicznie dostosowuje poziom trudności gry w oparciu o wyniki graczy. Zapewnia to wymagające, ale satysfakcjonujące doświadczenie dla wszystkich poziomów umiejętności.

Back 4 Blood jest chwalone za emocjonującą rozgrywkę i strategiczną głębię, jaką wnosi do gatunku strzelanek z zombie. Pomimo braku ostatnich aktualizacji, gra nadal przyciąga graczy ekscytującymi misjami kooperacyjnymi i zróżnicowaną listą postaci.

Wyprzedaż na Avatar: Frontiers of Pandora potrwa do 12 lipca, podczas gdy w przypadku Back 4 Blood zakończy się znacznie wcześniej - 25 czerwca. Ta oferta Steam Spotlight Deal jest ograniczona czasowo, więc zainteresowani gracze powinni działać szybko, aby skorzystać z tej znacznej zniżki. Pamiętajcie też, że nasza porównywarka jak zwykle pomoże wam znaleźć najlepszą cenę waszej ulubionej gry.

15.14zł
Back 4 Blood
Back 4 Blood
  • Oficjalna strona : Left 4 Dead
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Valve
  • Deweloper : Valve
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 17 listopada 2008
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare