Instant Gaming EU
 
 

Diablo II: Resurrected może być bliżej niż nam się wydaje

Diablo II: Resurrected może być bliżej niż nam się wydaje

Jedną z najważniejszych wiadomości ujawnionych podczas tegorocznego internetowego Blizzconu nie jest ta dotycząca Diablo 4, Overwatch 2, czy nawet wszechobecnego World of Warcraft. Zapowiedź zremasterowanej wersji Diablo II wystarczyła, by fani popularnej serii RPG zapomnieli o wszystkim innym. Wprawdzie pojawiły się plotki, że Diablo II: Resurrected zostanie zapowiedziany jeszcze przed ujawnieniem, ale oficjalne potwierdzenie wraz z ujawnieniem filmu i kilku szczegółów na temat gry przykuło uwagę wszystkich tych, którzy oglądali imprezę ze swoich domów. Ale najlepszą częścią tego ogłoszenia była świadomość, że nie będziemy musieli długo czekać, aż będziemy mogli zagrać w Diablo II: Resurrected. Diablo 4 będzie potrzebował trochę więcej czasu, aż będzie gotowy, a co może być lepszego niż granie w nową wersję gry, dzięki której seria stała się naprawdę znana z dobrej zabawy, gdy nadejdzie nowa część?

 

 

Jednak wciąż nie ma oficjalnej daty premiery Diablo II: Resurrected, a szum wokół gry jest tak duży jak nigdy dotąd. Blizzard zamierza wydać grę w 2021 roku i może to nastąpić wcześniej niż nam się wydaje, ponieważ są już pewne informacje na temat nadchodzących faz testowych. Główny producent Diablo II: Resurrected, Chris Lena potwierdził w wywiadzie z PCGamesN, że będą dwa testy alfa, które skupią się odpowiednio na aspektach gry dla jednego gracza i dla wielu graczy.

"Zaczniemy od technicznej alfy dla pojedynczego gracza, a następnie będziemy mieli drugą techniczną alfę po niej, która będzie czymś w rodzaju multiplayera i stress testów".

Te testy dostarczą bardzo cennych informacji dla deweloperów i byłoby wspaniale móc w nich uczestniczyć, aby odkryć, jaki jest nowy Diablo II: Resurrected. Możesz zarejestrować się, aby dołączyć do technicznej alfy gry, odwiedzając oficjalną stronę. Skoro twórcy mówią już o fazach testowych, oznacza to, że gra nie jest we wczesnej fazie. Jest więc całkiem możliwe, że możemy znaleźć się na niebezpiecznych ziemiach Sanktuarium wcześniej, niż początkowo sądziliśmy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare