Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Diablo II: Resurrected wznawia testy w ten weekend

Diablo II: Resurrected wznawia testy w ten weekend
7 kwi 2021, 16:00

To dość ciekawe, że największe ogłoszenie na tegorocznym Blizzconie dotyczy starej gry, zamiast wprowadzić nowy tytuł w centrum uwagi. Cóż, technicznie rzecz biorąc Diablo II: Resurrectedjest nową grą, ale z tego co wiemy, nie przyniesie ona wielu nowości pod względem zawartości w porównaniu do starego Diablo II, więc jest to po prostu ta sama gra w nowej skórze. Prawdą jest, że będzie zawierać nowe funkcje, takie jak cross-platformowa progresja, odnowione sezony rankingowe, przeprojektowany interfejs użytkownika i rozszerzony schowek, aby zmniejszyć wszelkie problemy z przechowywaniem, ale jak dotąd Blizzard nie ujawnił niczego w linii nowych bossów, wrogów lub dodatkowych mechanik.

Ci doświadczeni gracze, którzy w przeszłości śledzili historię Mrocznego Wędrowca i uratowali świat Tristram przed przekształceniem się w nowe Piekło, będą mieli okazję ponownie przeżyć epicką fabułę od podstaw, tym razem z klasami i zawartością z Pana Zniszczenia, ponieważ są one również zawarte w Diablo II: Resurrected. Jednak jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji nowej wersji gry jest kooperacyjny tryb multiplayer, który pozwoli ośmiu graczom i ich najemnikom na wspólną walkę przeciwko mieszkańcom Płonących Piekieł.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem Diablo II: Resurrected przed premierą, powinieneś odwiedzić oficjalną stronę gry i zapisać się, aby wziąć udział w alfie. Nowa odbędzie się już w ten weekend i pozwoli wszystkim uczestnikom przejść przez dwa pierwsze akty gry. Podczas tej fazy testowej dostępne będą trzy różne klasy: Czarodziejka, Barbarzyńca i Amazonka. Chociaż nie będzie limitu poziomów i będziecie mogli grać do woli tak długo, jak długo będzie trwać test, jeśli dostaniecie zaproszenie. Dzielenie się zabawą z innymi uczestnikami nie będzie możliwe, ponieważ aktywny będzie tylko tryb dla jednego gracza.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare