Remaster Diablo II jest już faktem

Remaster Diablo II jest już faktem

Choć spekulowaliśmy o tym już kilka tygodni temu w innym artykule, premiera nowej wersji klasycznej gry rpg akcji, Diablo II została oficjalnie ogłoszona zaledwie kilka dni temu. Blizzcon Online, coroczne wydarzenie, która służy jako platforma do ujawnienia wszystkich nowości, jakie pojawią się w grach Blizzarda w ciągu najbliższych miesięcy, odbyło się w miniony weekend i przyniosło mnóstwo zapowiedzi. Najciekawsza z nich stawia w centrum uwagi klasyczną grę ARPG, która rozsławiła serię Diablo, w postaci zremasterowanej wersji Diablo II, która zachwyci fanów.

Diablo II: Resurrected to nowe podejście do klasycznej gry i jej rozszerzenia Lord of Destruction, które pojawi się w tym roku na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Zawierać będzie całą kampanię z oryginalnej gry i jej rozszerzenia, a także siedem klas postaci: Amazonkę, Asasyna, Barbarzyńcę, Druida, Nekromantę, Paladyna i Czarodziejkę. Diablo II: Resurrected wzbogaci wrażenia z rozgrywki o dynamiczne oświetlenie, nowe animacje, wsparcie dla grafiki w 4K i odświeżone cinematiki, ale celem twórców jest sprawienie, by gracze czuli się dokładnie tak samo, jak podczas gry w oryginał. W końcu Diablo II jest nadal uważane przez większość graczy za najlepszą grę z serii Diablo, mimo że Diablo III odniosło wielki sukces i nadal jest sporo osób, które w niego grają. Diablo II: Resurrected będzie oferować crossplay na wszystkich platformach, co będzie idealne do zabawy z przyjaciółmi i pobudzenia porywającej rozgrywki wieloosobowej, która uczyniła oryginalną grę tak popularną.

 

 

Tak jak przewidywaliśmy, Vicarious Visions będzie odpowiedzialne za stworzenie remastera i będzie to świetna okazja do pokazania doświadczenia, które zdobyli przy Crash Bandicoot N Sane Trilogy. Żadna data premiery nie została jeszcze potwierdzona dla Diablo II: Resurrected, ale spodziewamy się więcej informacji na ten temat w nadchodzących tygodniach.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare