Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun premierowy Final Fantasy XVI wygląda niesamowicie

Zwiastun premierowy Final Fantasy XVI wygląda niesamowicie

Zgodnie z obietnicą, wczoraj podczas imprezy PlayStation Showcase mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej na temat Final Fantasy XVI. Square Enix nie zawiodło fanów długowiecznej serii RPG i opublikowało zwiastun premierowy Final Fantasy XVI. Wideo zawiera połączenie filmowych scen w grze i rozgrywki, które rzucają światło na wiele aspektów nadchodzącej przygody. Jeden z najlepszych zwiastunów serii można obejrzeć poniżej.

 

 

Inne Final Fantasy

Pierwszą rzeczą, którą można zauważyć w filmie, jest to, że Final Fantasy XVI wygląda zupełnie inaczej niż jego poprzednicy z serii. Sceny walki, w których widzimy Clive'a Rosefielda i jego sojuszników walczących z wszelkiego rodzaju wrogami, wyglądają jak wyjęte z gier takich jak Monster Hunter World. Pokazują one większy nacisk na akcję, a nie na bardziej statyczną walkę turową, która była podstawą serii przez długi czas. Już samo to sprawia, że Final Fantasy XVI wyróżnia się wśród swoich rówieśników.

Wideo ujawnia również imponującą grafikę, która pokazuje ewolucję serii w tej kwestii z solidnym postawieniem na bardziej realistyczną grafikę i mroczniejszą estetykę. Niestety, w filmie nie ma miejsca na prezentację mechaniki, ale kilka fragmentów rozgrywki obecnych w materiale filmowym ujawnia, że Final Fantasy XVI będzie dość dynamiczny i wciągający.

Ogólnie rzecz biorąc, Final Fantasy XVI będzie swego rodzaju nowym początkiem dla serii RPG, która dobrze dojrzała. Square Enix jest tak pewne, że będzie to ogromny sukces, że nie planuje nawet wydania dużej łatki pierwszego dnia, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Dlatego też, jeśli skorzystasz z naszej porównywarki, aby kupić Final Fantasy XVI code, będziesz mógł grać od razu po zainstalowaniu gry 22 czerwca na PlayStation 5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare