Zwiastun nadchodzącego trybu PvP w Palworld jest już dostępny

Zwiastun nadchodzącego trybu PvP w Palworld jest już dostępny

Nadszedł czas, aby przywołać swoich kumpli z kopalni i pól uprawnych na pole bitwy! Fani popularnej gry o przetrwaniu "Pokémonów z bronią" cieszą się po raz kolejny, ponieważ 11 kwietnia 2024 roku deweloper Pocketpair ujawnił oficjalny zwiastun Areny dla Palworld:


Krótki zwiastun filmowy przedstawia dwie drużyny Stworków gotowe do walki w koloseum.

"Walcz z innymi graczami, stawiając przeciwko nim zarówno siebie, jak i swoich kumpli. Trenuj najsilniejszych Kumpli i pokonaj wszystkich rywali".

Podobnie jak poprzednia aktualizacja, która wprowadziła do Palworld pierwszego w historii bossa, Bellanoir, wraz z licznymi przedmiotami, budynkami, zmianami balansu i poprawkami błędów, najnowszy tryb PvP jest również jedną z kilku nowości obiecanych przez Pocketpair w planie rozwoju Palworld. Nowy tryb, nazwany Palworld: Arena, pozwoli graczom na tworzenie drużyn Palsów do walki z innymi graczami.

Początkowo, zgodnie z tweetem z oficjalnego konta X gry, nowy tryb PvP został zaplanowany na "lato 2024 r.", Ale szybko zmieniono go na po prostu "2024 r." W związku z tym prawdopodobne jest, że tryb PvP zostanie wprowadzony pod koniec 2024 roku. Nie ma jednak powodów do obaw, ponieważ Pocketpair obiecuje dużą aktualizację, która obejmie nową wyspę z nowym gatunkiem Stworków, nowymi budynkami, bronią i nie tylko, zaplanowaną na lato tego roku.

Przyszłość Palworld jest coraz bardziej obiecująca z każdym mijającym dniem, zwłaszcza dzięki najnowszej aktualizacji raidu i wielu innym zaplanowanym na lato. Po co więc dłużej czekać? Zanurz się w rozległym świecie wypełnionym kumplami czekającymi na złapanie, korzystając z porównywarki cen dLcompare, aby uzyskać najlepszą ofertę na klucz Palworld.

21.05zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare