Instant Gaming EU
 
 

Najnowsza aktualizacja Palworld dodaje pierwszego bossa raidu

Najnowsza aktualizacja Palworld dodaje pierwszego bossa raidu

Najnowsza aktualizacja Palworld zmienia zasady gry, wprowadzając pierwszego w historii bossa raidów, Bellanoira. Ten znaczący dodatek, wraz z licznymi przedmiotami, budynkami, zmianami balansu i poprawkami błędów, jest już dostępny dla graczy PC w wersji 0.2.0.6. Gracze Xbox Series X|S również otrzymają tę aktualizację, choć data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Nalot jest jedną z kilku nowości obiecanych przez Pockepair w planie rozwoju Palworld. Po historycznej premierze, która pobiła rekordy, których nikt nie przewidział, Palworld potrzebował nowej zawartości dla swoich graczy, a deweloper wydaje się odnajdywać w tym aspekcie.

 

 

Na początku miesiąca liczba jednoczesnych graczy Palworld na Steam spadła do 60 000. Jednak po aktualizacji wyniki są już widoczne. Palworld osiągnął ponad 100 000 jednoczesnych graczy po raz pierwszy od marca w zeszłym tygodniu. Gwałtowny spadek był spodziewany w przypadku gry, która sprzedała się w 15 milionach kopii na Steam i osiągnęła ponad 2 miliony użytkowników online w styczniu, co jest kamieniem milowym osiągniętym przez bardzo niewiele gier na platformie Valve. Pomimo spadku liczby graczy, Palworld jest sukcesem, a gra konsekwentnie osiąga 50 000 jednoczesnych graczy.

Oprócz wprowadzenia Bellanoira jako bossa rajdu, łatka Palworld dodała nowe zdolności do Palsów na ranczu, pozwalając niektórym na wytwarzanie nowych przedmiotów. Interfejs użytkownika został poddany obróbce jakości życia, a baza dodała nowe polecenia, aby ułatwić wszelkie modyfikacje, które gracz chce wprowadzić. Należy pamiętać, że Palworld wciąż znajduje się we wczesnym dostępie, co oznacza, że gra przejdzie wiele ulepszeń rozgrywki, takich jak poprawki błędów.

Plan rozwoju Palworld jest pełny ekscytujących aktualizacji i ulepszeń. Bellanoir to dopiero początek, a w grze planowanych jest znacznie więcej bossów rajdowych. Przyszłość to także tryb PvP, ulepszony system budowania, nowe wyspy, kumple i technologie, a także transfery i migracje serwerów. Deweloper Pocket Pair bada również możliwość rozszerzenia Palworld na nowe platformy poza PC i Xbox, obiecując grze świetlaną przyszłość.

Oprócz PC, Palworld jest również dostępny na Xbox Series X|S - ale nie ma jeszcze łatki dla bossów rajdowych, więc należy o tym pamiętać. Jeśli chcesz zmierzyć się z bossem rajdowym u boku swoich kumpli, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert na klucze Palworld i rozpocznij swoją podróż przetrwania.

21.26zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare