Instant Gaming EU
 
 

Palworld ujawnia swój plan rozwoju dla wczesnego dostępu

Palworld ujawnia swój plan rozwoju dla wczesnego dostępu

Pomimo ogromnych kontrowersji związanych z faktem, że Palworld jest kopią Pokémonów, każdego dnia coraz więcej graczy zagłębia się w jego uniwersum. Liczba graczy w grze stale rośnie i jest ona na najlepszej drodze do stania się grą z największą liczbą jednoczesnych graczy na Steamie. The Pokémon Company oświadczyła już, że przygląda się tej sprawie, zwłaszcza po tym, jak mod, który zamienia wszystkich Palsów w Pokémony, a głównego bohatera w Asha Ketchuma, został wydany dla Palworld.

Poziom niepewności co do możliwych działań prawnych przeciwko grze stworzonej przez Pocketpair spowodował nawet, że Nexus Mod oświadczył, że nie czuje się komfortowo z hostingiem takiego moda. Tymczasem twórcy Palworld wydają się być dość spokojni, surfując po najwyższej fali popularności obserwowanej ostatnio na Steamie, do tego stopnia, że nawet ujawnili swoje plany dotyczące gry w przyszłości.

Plan rozwoju pełen nowości

Palworld jest grą we wczesnym dostępie i z pewnością przejdzie wiele zmian i modyfikacji, zanim jej ostateczna wersja zostanie wydana. Deweloper Pocketpair ma bardzo ambitne plany dotyczące gry i planuje rozszerzyć ją o wiele nowych funkcji. Po pierwsze, studio skupi się na dopracowaniu gry, naprawiając szereg błędów, a Pals otrzymają ulepszenia w zakresie sztucznej inteligencji i ścieżki. W serii przyszłych aktualizacji gra otrzyma nową zawartość w postaci bossów raidów, PvP, areny Palsów oraz nowych wysp, Palsy, bossów i technologii. Crossplay między konsolami Steam i Xbox będzie ostatnim akcentem dopełniającym Palworld, wraz z funkcjami takimi jak transfery serwerów i migracje, które zapewnią graczom większą swobodę.

 

 

Pomijając kwestię podobieństwa Palworld do gier Pokémon, społeczność ciesząca się grą nie przestaje odkrywać kolejnych funkcji każdego dnia. Okazuje się, że w grze można chwytać i oswajać zarówno ludzi, jak i Pals, co otwiera drzwi do nowych interakcji. Niektórym graczom udało się nawet oswoić bossów, choć prawdopodobnie jest to błąd.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, im głębiej zanurzysz się w Palworld, tym mniej podobny jest do Pokémonów i to może być klucz do jego sukcesu. W każdym razie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć, czy spektakularne wniebowstąpienie gry zakończy się w sądzie, czy nie. Tymczasem możesz znaleźć najlepsze oferty na kody cyfrowe Palworld za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz odkryć grę, o której wszyscy teraz mówią.

21.52zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare