Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Palworld

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Odkryj świat fantasy pełen dziwnych stworzeń w grze Palworld. Ta gra survivalowa pozwala ci zaprzyjaźnić się z tajemniczymi stworzeniami zwanymi "Pals", podczas odkrywania każdego zakątka rozległego, otwartego świata. Nie będzie to dla ciebie łatwa podróż, ponieważ świat jest pełen zagrożeń, a ty będziesz musiał zapewnić sobie wystarczającą ilość jedzenia i wody. Na szczęście możesz jeździć na swoich Palsach, aby podróżować szybciej i docierać do miejsc, które w inny sposób byłyby niedostępne.  Możesz też zbudować własną bazę, w której będziesz uprawiać rośliny i hodować swoich kumpli. O grze Palworld można myśleć jak o grze Pokemon z mechaniką rolnictwa i rzemiosła, w której możesz jeździć na swoich towarzyszach i angażować wrogów w ekscytujące strzelaniny. W grze zastosowano wiele różnych systemów rozgrywki, które pozwalają na interakcję z wieloma różnymi bohaterami, z których każdy specjalizuje się w innej dziedzinie. Od ciebie zależy, jak najlepiej ich wykorzystasz, przeżywając epickie przygody w rozległym świecie pełnym tajemnic do odkrycia.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Palworld?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 10 sprzedawców, najniższa cena to 4.87zł w GAMESEAL, a nasi użytkownicy pozostawili 0 komentarzy

  Komentarze na Palworld

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare