K4G BG 4 EN
 
 

Ujawniono zawartość Expansion Passa do Hyrule Warriors: Age of Calamity

Ujawniono zawartość Expansion Passa do Hyrule Warriors: Age of Calamity

Choć Hyrule Warriors: Age of Calamity nie jest sequelem Breath of the Wild, na który z niecierpliwością czekają wszyscy fani, to jest to całkiem interesująca gra dla wszystkich tych, którzy chcą poznać historię Linka. Prawdą jest, że styl gry opracowany przez Omega Force jest zupełnie inny od tego, do czego przyzwyczaili się fani The Legend of Zelda. Hyrule Warriors: Age of Calamity kładzie nacisk na akcję i walkę ponad inne czynniki, ale nadal pozwala graczom dowiedzieć się więcej o wydarzeniach, które miały miejsce sto lat przed Breath of the Wild i poznać przeszłość Hyrule w epickiej przygodzie.

Jeśli już o nim mowa to, Hyrule Warriors: Age of Calamity był jednym z punktów zainteresowania podczas wczorajszego Nintendo Direct, a japońska firma ujawniła rodzaj zawartości, która pojawi się w grze w nadchodzących miesiącach poprzez Expansion Pass.

 

 

Hyrule Warriors: Age of Calamity Expansion Pass będzie zawierał dwie fale zawartości do pobrania. Pierwsza z nich pojawi się 28 maja 2021 roku i rozszerzy spis grywalnych postaci w grze, dodając również nowych wrogów, broń i wyzwania w Royal Ancient Lab. Później, w listopadzie, druga porcja zawartości będzie zawierać nowe postacie, etapy, winiety postaci i umiejętności. Jeśli kupisz Hyrule Warriors: Age of Calamity Expansion Pass od 28 maja, otrzymasz również ekskluzywną broń i kostium dla Linka w grze.

Gra Hyrule Warriors: Age of Calamity jest dostępna na Nintendo Switch, a najlepszą cenę do jej zakupu znajdziecie w naszej porównywarce. Jeśli chcesz sprawdzić grę przed zakupem, na Nintendo eShop dostępne jest demo gry, które da Ci dostęp do pierwszego rozdziału gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare