Instant Gaming EU
 
 

Hyrule Warriors: Age of Calamity zapowiedziany na Nintendo Switch

Hyrule Warriors: Age of Calamity zapowiedziany na Nintendo Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to gra premierowa Nintendo Switch z 2017 roku, a ponad trzy lata później została uznana za najlepszą grę wydaną do tej pory na tej konsoli. Jej sequel został ogłoszony na E3 2019, ale niewiele o niej słyszeliśmy i prawdopodobnie zostanie wydana dopiero w 2021 roku. Nintendo właśnie sprawiło, że oczekiwanie na Breath of the Wild 2 było nieco bardziej znośne z niespodziewanym ogłoszeniem Hyrule Warriors: Age of Calamity, które zostanie wydane 20 listopada.

Zapowiedziane wczoraj, w pierwszym filmie ukazującym grę, która odbędzie się 100 lat przed wydarzeniami  Breath of The Wild. Hyrule Warriors: Age of Calamity zaprasza nas, by dowiedzieć się, co się stało podczas katastrofy spowodowanej powrotem Ganona. Znajdziemy nie tylko Linka i Zeldę, ale także wybranych z Hyrule, w których również możemy się wcielić. Hyrule Warriors: Age of Calamity przejmuje styl graficzny Breath of the Wild, a także dodaje rozgrywkę gier Hyrule Warriors, aby dostarczyć szalonej akcji i walki między graczem a licznymi wrogami.


W związku z tym bardziej zgłębimy to, co mogliśmy zobaczyć we wspomnieniach Linka w poprzedniej grze, a w szczególności w królestwie Hyrule, zanim zostało ono zniszczone. Zobaczymy też, że napotkamy Strażników, boskie stworzenia, które nie wydają się być jeszcze kontrolowane przez Ganona. Powinniśmy również być świadkami, jak Link zostaje wybrańcem.

Chociaż nie wszyscy są fanami gier Hyrule Warriors, ta gra dostarcza bardziej globalnej wizji powrotu Ganona i bez wątpienia posłuży do wzbogacenia historii Breath of the Wild 2. W każdym razie. Nintendo już zapowiedziało, że ujawni więcej informacji o Hyrule Warriors: Age of Calamity 26 września.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare