Nintendo Treehouse ujawnia mnóstwo szczegółów na temat Hyrule Warriors: Age of Calamity

Nintendo Treehouse ujawnia mnóstwo szczegółów na temat Hyrule Warriors: Age of Calamity

Nadchodzące wydanie Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch jest dość wyczekiwane przez fanów serii Legend of Zelda. Zapowiedź rozgrywki mogliśmy obejrzeć podczas prezentacji gry z okazji Tokyo Games Show i wyglądała całkiem nieźle, mimo że była dostępna tylko w języku japońskim.

Zaledwie wczoraj mogliśmy cieszyć się nowym pokazem rozgrywki Hyrule Warriors: Age of Calamity podczas najnowszego Nintendo Treehouse, tym razem w języku angielskim. W szczególności mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o walkach w grze i mocach Urbosy, który jest w stanie władać energią elektryczną, by pokonać swoich wrogów. W transmisji na żywo mogliśmy również zobaczyć, jak broni tej samej wioski Gerudo, którą mogliśmy odwiedzić w Breath of The Wild. Film ujawnia również trochę więcej o zdolnościach Zeldy, która wydaje się być w stanie wykorzystać połączenie wszystkich mocy innych bohaterów za pomocą tabletu Sheika. Link i Impa również pojawiają się w filmie.

 


Ten Nintendo Treehouse pozwolił nam również po raz pierwszy spojrzeć na mapę Hyrule Warriors: Age of Calamity, która jest identyczna z mapą Breath of the Wild. Tym razem nie będziemy w stanie jej zbadać tak, jak nam się podoba, ponieważ gra nie toczy się w otwartym świecie. Wreszcie, jednym aspektem, który bez wątpienia zachwyci graczy, którzy nie mogą się doczekać zagrania w Hyrule Warriors: Age of Calamity, jest to, że broń nie zepsuje się w tej grze. Ta specyficzna mechanika frustrowała wielu graczy w ostatniej odsłonie serii The Legend of Zelda, ale w tej grze będzie jej brak, a nawet będzie można ulepszyć broń w kuźni.

Ujawniono o wiele więcej szczegółów i możesz je sprawdzić na powyższym filmie. Jeśli nie możesz się doczekać premiery Hyrule Warriors: Age of Calamity, która odbędzie się 20 listopada na Nintendo Switch, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby uzyskać ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare