Eneba COM
 
 

Nintendo Treehouse ujawnia mnóstwo szczegółów na temat Hyrule Warriors: Age of Calamity

Nintendo Treehouse ujawnia mnóstwo szczegółów na temat Hyrule Warriors: Age of Calamity

Nadchodzące wydanie Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch jest dość wyczekiwane przez fanów serii Legend of Zelda. Zapowiedź rozgrywki mogliśmy obejrzeć podczas prezentacji gry z okazji Tokyo Games Show i wyglądała całkiem nieźle, mimo że była dostępna tylko w języku japońskim.

Zaledwie wczoraj mogliśmy cieszyć się nowym pokazem rozgrywki Hyrule Warriors: Age of Calamity podczas najnowszego Nintendo Treehouse, tym razem w języku angielskim. W szczególności mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o walkach w grze i mocach Urbosy, który jest w stanie władać energią elektryczną, by pokonać swoich wrogów. W transmisji na żywo mogliśmy również zobaczyć, jak broni tej samej wioski Gerudo, którą mogliśmy odwiedzić w Breath of The Wild. Film ujawnia również trochę więcej o zdolnościach Zeldy, która wydaje się być w stanie wykorzystać połączenie wszystkich mocy innych bohaterów za pomocą tabletu Sheika. Link i Impa również pojawiają się w filmie.

 


Ten Nintendo Treehouse pozwolił nam również po raz pierwszy spojrzeć na mapę Hyrule Warriors: Age of Calamity, która jest identyczna z mapą Breath of the Wild. Tym razem nie będziemy w stanie jej zbadać tak, jak nam się podoba, ponieważ gra nie toczy się w otwartym świecie. Wreszcie, jednym aspektem, który bez wątpienia zachwyci graczy, którzy nie mogą się doczekać zagrania w Hyrule Warriors: Age of Calamity, jest to, że broń nie zepsuje się w tej grze. Ta specyficzna mechanika frustrowała wielu graczy w ostatniej odsłonie serii The Legend of Zelda, ale w tej grze będzie jej brak, a nawet będzie można ulepszyć broń w kuźni.

Ujawniono o wiele więcej szczegółów i możesz je sprawdzić na powyższym filmie. Jeśli nie możesz się doczekać premiery Hyrule Warriors: Age of Calamity, która odbędzie się 20 listopada na Nintendo Switch, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby uzyskać ją w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare