Instant Gaming EU
 
 

Hyrule Warriors: Age of Calamity przygotowuje się do premiery z nowym filmem

Hyrule Warriors: Age of Calamity przygotowuje się do premiery z nowym filmem

Zapowiedziane nieco ponad dwa miesiące temu, Hyrule Warriors: Age of Calamity pojawi się jutro na Nintendo Switch. Mimo, że większość graczy czeka głównie na sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild na konsoli hybrydowej Nintendo, ta gra, której nikt tak naprawdę nie spodziewał się pod koniec 2020 roku, jest wciąż miłą niespodzianką, zwłaszcza, że pozwala graczom dowiedzieć się więcej o historii, która poprzedzała wydarzenia w Breath of the Wild.

Jak to zwykle bywa w przypadku większości gier wideo, zbliżającej się premierze gry towarzyszy zwiastun premierowy. W tym przypadku Nintendo też opublikowało zwiastun i można go obejrzeć poniżej. Chociaż zwiastun nie zdradza wielu nowych rzeczy na temat Hyrule Warriors: Age of Calamity, jeśli porównać go z poprzednimi, to pozwala rzucić okiem na królestwo Hyrule i postacie w grze.

 

 

Hyrule Warriors: Age of Calamity odbywa się 100 lat przed The Legend of Zelda: Breath of the Wild i obejmuje wydarzenia, które miały miejsce, gdy Ganon pojawił się w królestwie. Oprócz Linka, można kontrolować Zeldę, Impę, a także cztery cudowne dzieci, Urbosę, Mifę, Revali i Daruka, ale także boskie stworzenia w niektórych fazach gry. Każda postać ma swoje własne umiejętności i będzie można je rozwijać, zdobywając doświadczenie bojowe. Chociaż mieści się w tej samej linii czasu i narracji, co Breath of the Wild, Hyrule Warriors: Age of Calamity nie ma z tym nic wspólnego pod względem rozgrywki. Daleko jej do gry RPG z otwartym światem, jest to gra typu hack 'n' slash, w której walczysz z hordami wrogów, co, co prawda, jest dość ekscytujące.

Możesz też wyrobić sobie własne zdanie o Hyrule Warriors: Age of Calamity, ponieważ w eshopie Nintendo dostępne jest darmowe demo, które pozwala na grę we wczesnych etapach gry. Trwa ono około jednej godziny i pozwala odkryć trzy postacie: Linka, Impę i Zeldę. Jeśli ukończyłeś już demo i z niecierpliwością czekasz na Hyrule Warriors: Age of Calamity, będzie ono dostępne od jutra.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare