Kup The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 • Switch
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

 • Consogame

  131.26  Switch

 • HRKGAME

  296.30  Switch

 • Mmoga

  327.03  Switch

Dziedzictwo jest kontynuowane w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Pierwsza gra z ukochanej serii Legend of Zelda opracowana w jakości HD. Ta przygodowa gra akcji opiera się na tradycjach franczyzy sięgających 30 lat wstecz. The Legend of Zelda: Breath of the Wild wprowadza również nowe elementy do serii, w tym angażujące aktorstwo głosowe, zaawansowany i solidny system fizyki oraz całkowicie otwarty świat do eksploracji. Wróć do Hyrule w 19. i najnowszej odsłonie The Legend of Zelda. Jesteś Link, strażnik Hyrule i wieloletni bohater serii. W The Legend of Zelda: Breath of the Wild, możesz dowolnie odkrywać ogromny świat Hyrule. Ale gra nie jest przyjemnym rejsem, ponieważ Ganon, w nowej formie zwanej Calamity Ganon, leży uwięziony w Zamku Hyrule, powoli rosnąc w siłę. Wykorzystaj otrzymane zasoby i swoją własną pomysłowość, aby pokonać Calamity Ganona, zanim stanie się wystarczająco silny, aby uwolnić się z więzienia. Gra jest również w pełni zintegrowana z Legend of Zelda Amiibos, a każda figurka oferuje różne nagrody i bonusy w grze. Lojalni fani serii poczują się jak w domu, zwiedzając różne świątynie rozrzucone po całym kraju Hyrule. W The Legend of Zelda: Breath of the Wild, te świątynie zawierają wyzwania do pokonania i zagadki do rozwiązania, z nagrodami dla tych, którzy mogą je ukończyć i odblokować ich sekrety. Nie przegap The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ten najnowszy tytuł wprowadza innowacje w głębi gier przygodowych, wiernie przenosząc dziedzictwo jednej z najbardziej znanych i lubianych serii gier wideo wszechczasów.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Komentarze na The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Joan Kubes
  Joan Kubes
  27 gru 2018, 20:06na dlcompare.com
  I would love to have this game!
  Bardzo chciałabym mieć tę grę!
  Xurudragon
  Xurudragon
  17 cze 2017, 09:11na dlcompare.fr
  Un jeu topissime! Nouvelles expériences, nouvrau design. Je suis conquis !
  Świetna gra! Nowe doświadczenia, nowy design. Jestem zwyciężony!
  Florian-1981
  Florian-1981
  7 mar 2017, 14:46na dlcompare.fr
  Une nouvelle référence dans les jeux d'aventure ! Enfin du changement dans la recette Zelda, un jeu magnifique avec un énorme monde à explorer ! Que vous soyez fan de la série ou non, je vous conseille de l'essayer pendant au moins 6h afin de vous faire votre opinion.
  Nowy punkt odniesienia w grach przygodowych! Nareszcie zmiana w przepisie na Zeldę, piękna gra z ogromnym światem do eksploracji! Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serii, czy nie, radzę wypróbować ją przez co najmniej 6 godzin, aby wyrobić sobie opinię.
  Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
  • Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop
  Dowiedz się więcej
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare