Kinguin HP
 
 

Jest dostępne darmowe demo Hyrule Warriors: Age of Calamity

Jest dostępne darmowe demo Hyrule Warriors: Age of Calamity
29 paź 2020, 18:49

Hyrule Warriors: Age of Calamity nigdy nie przestaje nas zadziwiać. Gra została ogłoszona na początku września ku zaskoczeniu wszystkich i od tego czasu udało nam się odkryć informacje o kilku aspektach gry w regularnym tempie. Po dwóch pierwszych filmach, które stworzyły fundamenty pod Hyrule Warriors: Age of Calamity, zostaliśmy zapoznani z serią trzech innych krótkich filmów, "Untolf Chronicles", które ujawniły nieco więcej na temat historii gry.

Wielu graczy z niecierpliwością czeka na odkrycie zawiłości tej gry, która jest prequelem do The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a teraz jest to możliwe. Nie, Hyrule Warriors: Age of Calamity nie ukazała się wcześniej niż się spodziewano, premiera jest nadal ustalona na 20 listopada, ale demo jest dostępne za darmo w Nintendo Eshop.

 


Nintendo ogłosiło to za pośrednictwem Nintendo Direct Mini: Partner Showcase z października, który odbył się zeszłej nocy. Ten nowy film podsumowuje to, co widzieliśmy już w poprzednich zwiastunach, a także ujawnia to, co wydaje się być nową cechą gry. Rzeczywiście widzimy boskie stworzenia i wydaje się, że możemy je kontrolować w ogromnych bitwach. Do sprawdzenia pozostaje, jak ta mechanika zmieści się w pozostałej części rozgrywki. Odkrywamy również, że premią do cyfrowej wersji gry będzie "Lucky Ladle", a jeśli posiadasz Breath of the Wild, dostaniesz "Trening Sword".

Tak czy inaczej, teraz możesz doświadczyć początku historii w Hyrule Warriors: Age of Calamity z bezpłatnym demo, które trzeba tylko pobrać z Nintendo Eshop. A jeśli chcesz znaleźć Hyrule Warriors: Age of Calamity w najlepszej cenie, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare