Nintendo ujawnia więcej informacji o Hyrule Warriors: Age of Calamity w nowym filmie

Nintendo ujawnia więcej informacji o Hyrule Warriors: Age of Calamity w nowym filmie
20 paź 2020, 19:49

Funkcje ogłoszonego w zeszłym miesiącu i ze zbliżającą się datą wydania Hyrule Warriors: Age of Calamity, nadal są ujawniane przez Nintendo. Trzeba powiedzieć, że czas pomiędzy jego początkowym ogłoszeniem, które pochodzi z 8 września, a jego premierą, która odbędzie się 20 listopada, jest dość krótki, a informacje o grze płyną w dość stałym tempie.

Nintendo wydało już dwa filmy zatytułowane "Untold Chronicles From 100 Years Past", które ujawniły kilka rzeczy na temat historii i rozgrywki Hyrule Warriors: Age of Calamity i trzeci filmik został opublikowany zaledwie wczoraj. W poprzednim odkryliśmy, że w grze będzie obecny Yiga Can, wraz z tajemniczą niezidentyfikowaną postacią, która przykuła uwagę graczy.

 


W tym nowym filmie możemy odkryć nieco więcej na temat rozgrywki Hyrule Warriors: Age of Calamity, a w szczególności o atakach postaci, którymi możemy grać w grze, czyli Link, Zelda, Impa, Revali, Daruk, Urbosa i Mipha. W tym filmie widzimy Linka walczącego z różnymi rodzajami broni, a także noszącego różne stroje, które mieliśmy okazję wykorzystać w Breath of the Wild, jak na przykład strój skrytobójczy. Widzimy też Mifę walczącą z włócznią, Revali z łukiem, Zeldę z tabletem Sheika, W filmie odkrywamy również, że Kogorus będzie obecny w Hyrule Warriors: Age of Calamity, a także Noïa. W tej chwili nie wiemy jednak, jaka będzie ich dokładna rola.

Odpowiedzi na nasze pytania mogą być udzielone szybko, ponieważ Nintendo wydaje się wypuszczać jeden film co tydzień. Nie wiadomo, czy tak będzie do czasu wydania Hyrule Warriors: Age of Calamity, ale nie będziemy musieli czekać zbyt długo, żeby się przekonać, czy tak będzie dalej.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare