Nintendo pokazuje rozgrywkę Hyrule Warriors: Age of Calamity

Nintendo pokazuje rozgrywkę Hyrule Warriors: Age of Calamity

Zaprezentowany na początku tego miesiąca przez Nintendo, Hyrule Warriors: Age of Calamity pozwoli nam odkryć wydarzenia prowadzące do opowieści o najnowszej odsłonie w licencji kultowej, The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

W pierwszym zwiastunie gry mieliśmy okazję odkryć nieco informacji o grze, w szczególności o tym kiedy i gdzie się ona odbywa, a także o obecności Championów jako grywalnych postaci. Jednak najważniejszą informacją była data premiery Hyrule Warriors: Age of Calamity, która niebawem nadejdzie, ponieważ jest wyznaczona na 20 listopada na Nintendo Switch.

 


Podczas Tokyo Game Show mogliśmy dowiedzieć się kilku nowych rzeczy o Hyrule Warriors: Age of Calamity w nowym trailerze, który również pokazuje 15-minutową sekwencję rozgrywki.

Poza Zeldą, Linkiem, Miphą, Revali, Urbosą i Darukiem, Impa także będzie grywalna w Hyrule Warriors: Age of Calamity. Tak, mówimy o zrzędliwej babci z wioski Kakariko, ale jest ona o sto lat młodsza w grze. Dostajemy również wgląd w moce i umiejętności, które może wykorzystać w walce, takie jak tworzenie klonów samej siebie lub używanie jej parasola do szybowania, ale także te używane przez Linka, który może zniszczyć wrogów za pomocą miecza, ale także bomb.

 


Chociaż gra nie jest tak naprawdę główną częścią serii The Legend of Zelda - gry Hyrule Warriors są crossoverami z licencją Dynasty Warriors, od której pożyczają swoją znacznie bardziej dynamiczną rozgrywkę - Hyrule Warriors: Age of Calamity  jest częścią tego samego wszechświata co Breath of The Wild i zachowuje nawet swój jego graficzny. Wygląda na to, że będzie to idealne połączenie pierwszej części gry z jej kontynuacją, która powinna pojawić się dopiero w 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare