Poznaj Yiga Clan, Twoich przeciwników w Hyrule Warriors: Age of Calamity

Poznaj Yiga Clan, Twoich przeciwników w Hyrule Warriors: Age of Calamity

Hyrule Warriors: Age of Calamity ma służyć jako gra przejściowa pomiędzy The Legend of Zelda: Breath of the Wild i jego następcą, który podobno pojawi się w pewnym momencie w 2021 roku. Gra nie jest dokładnie taka sama jak inne tytuły z serii Legend of Zelda i skupia się nieco bardziej na walce. Jeśli chodzi o jej historię, to Hyrule Warriors: Age of Calamity odbędzie się na kilka lat przed wydarzeniami w Breath of the Wild i posłuży do poszerzenia lore'u franczyzy i nadania znaczenia kilku postaciom, ujawniając więcej na temat ich przeszłości.

Hyrule Warriors: Age of Calamity, będziesz mógł grać jako kilka postaci, które będą Ci dość dobrze znane z poprzednich gier, takie jak Link, Księżniczka Zelda, Impa oraz Czworo Czempionów, Daruk, Mipha, Revali i Urbosa. W poprzednich filmach opublikowanych przez Nintendo mogliśmy zobaczyć, jak walczą i wykorzystują swoje potężne zdolności, aby utrzymać wrogów na dystans na różne sposoby. Ale Hyrule Warriors: Age of Calamity przyniesie także kilka nowości do historii, a jedna z najważniejszych z nich dotyczy wrogów, z którymi trzeba będzie się zmierzyć w grze.

Nowy film Hyrule Warriors: Age of Calamity przedstawia przebiegły Yiga Clan, którego członkowie, pod wodzą Mistrza Kohgi, będą głównymi przeciwnikami sił Hyrule.

 

 

Mistrz Kohga i jego sługusy pojawili się już w Breath of the Wild, ale film pozostawia nas w niepewności co do tożsamości tajemniczej postaci, która zdaje się pomagać im z cienia. Prawdopodobnie dowiemy się o niej więcej w nadchodzących tygodniach począwszy od wydania Hyrule Warriors: Age of Calamity, które jest zaplanowane na 20 listopada na Nintendo Switch.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare