Skull and Bones wciąż ginie w akcji

Skull and Bones wciąż ginie w akcji

Piracka gra wideo Skull and Bones firmy Ubisoft po raz kolejny nie dotrzymała terminu premiery. Ostatnie informacje o grze wskazywały na premierę na początku bieżącego roku fiskalnego. Niestety, najnowszy raport finansowy francuskiej firmy nie przewiduje premiery w pierwszym kwartale bieżącego okresu fiskalnego, co pozostawia nas bez Skull and Bones na jakiś czas. Chociaż może to nie być zaskoczeniem dla tych, którzy śledzili grę, ponieważ ma ona długą historię opóźnień, jest to zdecydowanie rozczarowujące dla tych, którzy czekają na grę.

Niekończący się rozwój

Skull and Bones zaczęło nabierać tempa w zeszłym roku, kiedy to ujawniono rozgrywkę, która zagłębiała się w wiele aspektów gry. Walka na statkach, personalizacja i systemy progresji zostały szczegółowo opisane w serii filmów, a my mieliśmy dostęp do wymagań systemowych na PC. Odbyły się nawet sesje testowe i wielu graczy mogło wypróbować, co gra ma do zaoferowania. W tym kontekście premiera Skull and Bones wydawała się nieuchronna, ale wygląda na to, że Ubisoft potrzebuje jeszcze więcej czasu na jej ukończenie.

 

 

Najnowsze informacje na temat daty premiery sprawiają, że można się zastanawiać, czy Ubisoft ponownie zaskoczy nas pełnym restartem, całkowicie zmieniając grę, jak to już miało miejsce w przeszłości. Prawdopodobnie jest już za późno, jeśli weźmiemy pod uwagę stan Skull and Bones w ostatnich testach. W każdym razie, gry o tematyce pirackiej zawsze miały dobrą publikę, a nie każdy lubi Sea of Thieves, które jest obecnie główną grą w tym gatunku.

Skull and Bones może znaleźć dla siebie miłe i przytulne miejsce, jeśli w końcu zostanie wydany w tym roku. Dopóki tak się nie stanie, możesz mieć oko na najlepsze oferty kodów Skull and Bones dzięki naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare