Instant Gaming EU
 
 

Skull and Bones ukaże się podobno w lutym

Skull and Bones ukaże się podobno w lutym

Skull and Bones ma wątpliwy zaszczyt być grą, której premiera doznała więcej opóźnień w ostatnich latach. Ubisoftowi nie do końca spodobało się podejście przyjęte w grze na początku i całkowicie ją zezłomował, aby odbudować ją od podstaw, aby zapewnić nowy rodzaj doświadczenia. Kilka wersji beta i opóźnień później, ostatnie przesunięcie premiery zostało ogłoszone w październiku ubiegłego roku. Premiera Skull and Bones została wówczas zaplanowana na ostatni kwartał bieżącego roku finansowego, ale ogłoszenie to sprawiło, że fani zastanawiali się, czy kiedykolwiek będą mogli zagrać w tę grę.

Czy tym razem gra pojawi się naprawdę?

Według Insider Gaming data premiery Skull and Bones to 16 lutego. Strona ujawnia również, że Ubisoft potwierdzi datę premiery w nadchodzących tygodniach, prawdopodobnie podczas The Game Awards. W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie daty premiery Skull and Bones możemy mieć tylko nadzieję, że tym razem będzie ona prawdziwa.

Od pierwszej zapowiedzi gry minęło już dziesięć lat, a większość fanów tak naprawdę nie wie, czego się spodziewać. Ostatnie wyniki finansowe Ubisoftu doprowadziły do anulowania kilku projektów. Firma stwierdziła, że skupi się na swoich flagowych produktach, aby je skonsolidować, a niedawna premiera Assasssin's Creed Mirage jest tego dowodem. Gra powraca do początków serii, aby zapewnić fanom wrażenia, o które prosili, a jej wyniki są jak dotąd bardzo dobre.

 

 

Skull and Bones nadal pozostaje wielką niewiadomą dla większości, pomimo wszystkich informacji opublikowanych na jego temat w zeszłym roku, które zawierały materiały z rozgrywki i nie tylko. Gra będzie oferować intensywną rozgrywkę wieloosobową w otwartym świecie, w której gracz wciela się w pirata i dowodzi statkiem, wykonując misje na niebezpiecznych wodach Morza Karaibskiego.

Pamiętaj, że bez względu na to, kiedy gra zostanie wydana, zawsze możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze Skull and Bones z naszą porównywarką, jeśli chcesz zbudować dla siebie reputację legendarnego pirata.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare