Skull and Bones ogłasza swój pierwszy sezon

Skull and Bones ogłasza swój pierwszy sezon

Po tak długim czasie oczekiwania na premierę, gra Skull and Bones jest wreszcie dostępna, ale spotkała się z mieszanymi opiniami. Wielu graczy cieszy się z możliwości wypłynięcia w rejs i budowania pirackiej kariery, podczas gdy inni po prostu nie lubią podejścia Ubisoftu do tego gatunku i wolą oddać się Sea of Thieves lub nawet Assassin's Creed 4: Black Flag. W takim scenariuszu sprzedaż gry może nie być tak znacząca, jak niektóre z największych hitów tego roku, ale Skull and Bones to gra stworzona, aby oferować wrażenia, które poprawiają się z czasem, a baza graczy z pewnością wzrośnie, gdy gra otrzyma więcej treści.

Legendarni piraci ahoj!

Raging Tides to atrakcyjna nazwa pierwszego sezonu Skull and Bones. Nowa zawartość w tym sezonie będzie dostępna 27 lutego i będzie zawierać pierwszą legendarną bitwę piracką, w której zmierzysz się z Philippe La Peste. W nowym sezonie w grze pojawią się również morskie potwory. Powinieneś uważać na nie podczas żeglugi po zdradliwych wodach Oceanu Indyjskiego, ponieważ bestie takie jak Tylosaurus stanowią ogromne zagrożenie dla twojego statku i załogi. Dzięki możliwości wyznaczania szlaków handlowych poprzez przechwytywanie producentów w określonych wydarzeniach, Sezon 1 dodaje nowe sposoby na zysk do pirackiej przygody. Możesz rzucić okiem na to wszystko w oficjalnym filmie prezentującym Skull and Bones Season 1: Raging Tides.

 

 

Po tym sezonie Ubisoft planuje wydać dwa kolejne w ciągu pierwszego roku Skull and Bones. Wszystkie będą koncentrować się na spotkaniach z legendarnymi piratami, a także dodadzą nowe funkcje i wydarzenia do gry, aby rozszerzyć jej wrażenia. Dodatkowe nagrody można również odblokować za pośrednictwem przepustek bojowych Skull and Bones, ale większość zawartości sezonowej jest dostępna za darmo dla wszystkich, którzy posiadają grę. Jeśli jeszcze nie kupiłeś swojej kopii, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać cyfrowy klucz Skull and Bones na wybraną platformę i rozpocząć swoje życie jako pirat już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare