Instant Gaming EU
 
 

Masz jeszcze 2 dni na wypróbowanie Skull and Bones za darmo

Masz jeszcze 2 dni na wypróbowanie Skull and Bones za darmo

Premiera Skull and Bones jest tuż za rogiem i wielu graczy czeka, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj rozgrywki naprawdę oferuje nowy tytuł od Ubisoft. Proces tworzenia gry był prawdziwym rollercoasterem i dopiero niedawno dowiedzieliśmy się więcej o jej funkcjach. Skull and Bones obiecuje ekscytującą rozgrywkę, która pozwala poruszać się po morzach Karaibów jako przerażający pirat. Dzięki połączeniu wydarzeń dla wielu graczy, przygód, opcji dostosowywania postaci i statku i nie tylko, gra ma stać się nowym przeznaczeniem dla tych, którzy szukają czegoś innego niż Sea of Thieves.

Wypróbuj teraz

Obecnie trwa otwarta beta Skull and Bones, która daje graczom dostęp do wszystkiego, co oferuje gra. Do 11 lutego zainteresowani mogą zanurzyć się w świecie zdominowanym przez piratów, wziąć udział w ogromnych bitwach morskich i walczyć aż do osiągnięcia Infamy Brigand (poziom 6, ranga 1). Uczestnicy otwartej bety Skull and Bones mogą grać do woli, odblokowywać ekskluzywne nagrody i zapoznać się z mechaniką gry przed jej premierą. Ponadto wszystkie postępy poczynione podczas otwartej bety zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się później kupić grę i kontynuować rozgrywkę.

 

 

Dzięki dynamicznym wydarzeniom, morskim potworom, elitarnym okrętom wojennym, crossplayowi i dostępowi do wszystkich regionów w grze, otwarta beta Skull and Bones jest najlepszą okazją, aby dowiedzieć się, czy jest to gra, na którą czekasz. Beta jest obecnie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC za pośrednictwem Ubisoft Connect i Epic Games Store. Jak zwykle, nasza porównywarka jest najlepszym źródłem tanich kluczy Skull and Bones, jeśli chcesz kupić grę i zostać najbardziej przerażającym kapitanem piratów.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare