Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft szczegółowo opisuje plan działania dla Skull and Bones po premierze gry

Ubisoft szczegółowo opisuje plan działania dla Skull and Bones po premierze gry

Skull and Bones w końcu ukaże się w przyszłym miesiącu po jednym z najdłuższych i najbardziej dziwacznych procesów deweloperskich w historii gier wideo. Gra została całkowicie przerobiona od podstaw po latach rozwoju, a premiera była opóźniana tak wiele razy, że fani myśleli nawet, że nigdy do niej nie dojdzie. Po nabraniu rozpędu około rok temu i kilku fazach testowych, Skull and Bones zmierza do oficjalnej premiery z nadchodzącą otwartą betą, która potrwa od 8 do 11 lutego.

Dodatkowa zawartość na start

Deweloper Ubisoft jest zanurzony w ostatnich etapach promocji Skull and Bones przed premierą gry. Jedną z największych obaw dotyczących rodzaju doświadczenia, jakie zaoferuje Skull and Bones, jest zawartość gry końcowej. Najnowsze wideo opublikowane przez studio zagłębia się w tę kwestię, a także ujawnia rodzaj zawartości, która zostanie dodana do gry w ciągu pierwszego roku.

Skull and Bones otrzyma mnóstwo dodatkowej zawartości rozłożonej na cztery sezony. Wszystkie z nich obejmują nowe aktywności, dodatkowe funkcje, epickie bitwy i sezonowe nagrody dla graczy do odblokowania. W pierwszym sezonie, Raging Tides, gracze zmierzą się z legendarnym piratem Philippe La Peste w wymagającej bitwie morskiej. Ogólnie rzecz biorąc, cała dodatkowa zawartość nadchodząca do Skull and Bones ma na celu rozszerzenie gry o więcej rzeczy do zrobienia po osiągnięciu wyższych poziomów i oferuje graczom więcej możliwości rozbudowy ich imperiów, dając im jednocześnie powód do powrotu do gry.

 

 

Jeśli chcesz zostać legendarnym piratem, premiera Skull and Bones zaplanowana jest na 16 lutego na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zdecydowanie zalecamy wypróbowanie otwartej bety, która rozpocznie się za dwa tygodnie. Twoje postępy będą ograniczone, ale zostaną przeniesione, jeśli kupisz grę później. Oczywiście możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najtańsze cyfrowe kody do pobrania Skull and Bones.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare