Ubisoft Forward zapowiedziane na czerwiec

Ubisoft Forward zapowiedziane na czerwiec

Ubisoft ogłosił, że będzie gospodarzem kolejnej edycji Ubisoft Forward, prezentującej graczom niektóre z tytułów, nad którymi pracuje wydawca. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca za pośrednictwem transmisji na żywo bezpośrednio z Los Angeles w Kalifornii. Tym samym, drugi rok z rzędu, Ubisoft Forward odbędzie się w tym samym tygodniu co Summer Game Fest, który startuje 7 czerwca.

Jak ogłosił francuski wydawca na Twitterze, fani mogą spodziewać się wielu aktualizacji i ekskluzywnych informacji na temat nadchodzących premier podczas prezentacji. Dalsze szczegóły nie zostały ujawnione.

 

 

 

Nie przeszkodziło to jednak w spekulacjach. Ostatnie głośne premiery Ubisoftu to Skull and Bones, Prince of Persia: The Lost Crown oraz Avatar: Frontiers of Pandora. Wydawca zapowiedział już, że Star Wars Outlaws pojawi się jeszcze w 2024 roku, więc daty premiery możemy spodziewać się podczas Ubisoft Forward. Co więcej, najnowszą odsłoną serii Assassin's Creed był Assassin's Creed Mirage w październiku, a jeśli jest jedna rzecz, którą wiemy o tej serii, to to, że nie pozostaje ona długo bez nowego tytułu.

Raport fiskalny Ubisoftu ujawnił, że Assassin's Creed Codename Red ma zostać wydany do marca 2025 roku. Innymi słowy, Assassin's Creed osadzony w Japonii może pojawić się jeszcze w 2024 roku lub na początku przyszłego roku. Ponadto w Internecie krążą liczne plotki na temat nowego Prince of Persia. Nazywa się The Rogue Prince of Persia, roguelite rzekomo opracowywany przez Evil Empire, studio stojące za Dead Cells.

Prace nad roguelite Prince of Persia mogą być w toku

Wiadomość pochodzi od dziennikarza Toma Hendersona z Insider Gaming. Powiedział on, że tytuł zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam, co czyni go pierwszą grą Ubisoftu, która pojawi się na platformie Valve od 2019 roku. Dziennikarz nie potwierdził istnienia portów konsolowych ani daty premiery pełnej wersji.

Henderson powiedział, że uzyskał informacje od źródeł zaznajomionych ze sprawą. Według nich, roguelite będzie otrzymywać ciągłe darmowe aktualizacje i ewoluować w oparciu o opinie społeczności. Dodatkowo, gra jest w produkcji od czterech lat i powstała tylko dzięki spotkaniu Evil Empire i Ubisoft na GDC 2019, krótko po założeniu dewelopera. Mimo wszystko, jako plotkę, należy traktować wszystko z przymrużeniem oka.

Czerwiec ponownie będzie miesiącem pełnym wiadomości o grach, a jeśli jesteś fanem Ubisoft, warto zwrócić na to uwagę. A jeśli chcesz być na bieżąco z premierami wydawcy, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych cdkeyów do gry Skull and Bones i odkryj siedem lub więcej mórz pirackiego świata.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare