Instant Gaming EU
 
 

Piractwo wkracza w nową erę dzięki Skull and Bones

Piractwo wkracza w nową erę dzięki Skull and Bones

Piraci zawsze byli powracającym motywem w świecie gier wideo. Od dawnych czasów Sid Meier's Pirates po bardziej nowoczesne tytuły, takie jak Sea of Thieves, gatunek ten bardzo ewoluował na przestrzeni lat. Teraz wkracza w nową erę wraz z nadchodzącą premierą Skull and Bones od Ubisoft. Gra przeszła skomplikowany proces rozwoju i była przedmiotem wielu zmian, ale jak niedawno informowaliśmy, Ubisoft był gotowy do ujawnienia Skull and Bones dopiero dzisiaj podczas dedykowanego wydarzenia.

 

Niech żyje piractwo

Spektakularny zwiastun filmowy stanowi wprowadzenie do świata Skull and Bones, ekscytującej gry akcji z otwartym światem i dużym naciskiem na tryb wieloosobowy. Grę rozpoczynasz jako początkujący piracki kapitan z małym statkiem. Od tego momentu będziesz budować swoją reputację jako piracki kapitan za pomocą systemu Infamy, pomyślnie wykonując misje, odkrywając nowe ziemie, polując na skarby i nie tylko.

Zdominowanie mórz i stanie się legendarnym piratem to Twój cel w Skull and Bones. Gra zawiera szereg systemów rozgrywki, które obejmują zbieranie materiałów, wytwarzanie, eksplorację i nie tylko. Wszystkie te systemy są zorientowane na pomoc w postępach w bitwach morskich. Możesz nie tylko budować lepsze statki, ale także wyposażyć je w szeroką gamę broni artyleryjskiej, ogień grecki, działa różnych typów i wiele innych. W zależności od możliwości Twojego statku i różnego wyposażenia, w które zdecydujesz się go wyposażyć, możesz przyjąć zupełnie inne role w bitwie.

 

 

Możesz wypłynąć na rozległe morze Skull and Bones w pojedynkę, ale zawsze lepiej i bardziej ekscytująco jest robić to z przyjaciółmi. Dzielenie się misjami i współpraca z innymi piratami w celu zdobycia większych celów to najlepszy sposób na postęp w pirackiej karierze. Oczywiście Skull and Bones oferuje również bitwy PvP. Angażowanie innych graczy w bitwy morskie lub podejmowanie zbyt wymagających przeciwników może skończyć się zatopieniem statku. W takim przypadku stracisz część swoich postępów, ale jeśli będziesz wystarczająco szybki, możesz dotrzeć do ostatniej lokalizacji i odzyskać wszystko, czego nie zabrali zwycięzcy.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, Skull and Bones wydaje się być zaprojektowane tak, aby oferować długotrwałe doświadczenie z głębokim poziomem zaangażowania gracza i interakcji. Ubisoft potwierdził również, że po premierze dostępnych będzie wiele darmowych treści dodatkowych, więc przygotuj się na długą przygodę, jeśli zdecydujesz się wskoczyć do świata Skull and Bones.

Skull and Bones zadebiutuje 8 listopada 2022 roku na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Najlepsze ceny na zakup kodu Skull and Bones znajdziesz w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare