K4G BG 4 EN
 
 

Kup cdkey Assassin's Creed IV : Black Flag

 • PC
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox360
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Od dewelopera Ubisoft, Assassin's Creed IV: Black Flag przenosi graczy z powrotem do 1715 roku, kiedy to władza oznaczała rządzenie na pełnym morzu. Edward Kenway to utalentowany, młody kapitan załogi piratów, mieszkający na bujnych Karaibach. Zwiedzaj ogromne historyczne miasta, takie jak Hawana, Kingston i Nassau, a także wiele innych mniejszych miast. Odkryj tajemnice Templariuszy i Asasynów w ich epickiej i nieustającej walce ze sobą. Wypłyń w morze, z brygadą Kenway'a, Kawką. W otwartym świecie Assassin's Creed IV: Black Flag gracze mogą swobodnie wędrować i odkrywać, co im się podoba. Mając do dyspozycji pełne talenty Edwarda Kenwaya, przełączaj się płynnie pomiędzy klasycznym ukrytym ostrzem Bractwa Asasynów, a pirackim stylem walki Kenwaya, z dwoma mieczami i pistoletem flintlockowym. Współdziałaj z najbardziej znanymi piratami w historii, takimi jak Czarnobrody, Calico Jack Rackham i Benjamin Hornigold. Przeżyj zdradę i podstęp złotej ery piractwa, uchwycony w wciągający i porywający sposób, jaki konsekwentnie dostarcza franczyza Assassin's Creed. Zdobywca obu nagród GameSpot dla PS4 Game of the Year i Xbox One Game of the Year, Assassin's Creed IV: Black Flag reprezentuje najbardziej znane elementy franczyzy, takie jak poruszająca historia przesiąknięta historyczną fikcją, nacisk na ukryte operacje oraz świat free-roamingu w stylu parkour. Ponadto, Black Flag oferuje graczom nowe doświadczenia na pełnym morzu, w niebezpiecznym, podstępnym, kołyszącym się świecie piratów. Dołącz do Edwarda Kenwaya, który z pierwszej ręki doświadcza napięcia między templariuszami i asasynami, dołączając do swoich pirackich towarzyszy w dążeniu do stworzenia własnej przystani w Nowym Świecie, wolnej od tyranii największych światowych potęg.  Jeśli chcesz kontynuować odkrywanie historii Bractwa Asasynów, nie możesz przegapić jedenastej części tej serii, Assassin's Creed Odysseyniesamowitą przygodę, która zabierze Cię z powrotem do Starożytnej Grecji.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Assassin's Creed 4 Black Flag?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Aktywuj swój kod na Ubisoft Connect.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Użyj swojego kodu gry na konsolę Xbox 360 w usłudze Xbox Live EU.

  Komentarze na Assassin's Creed IV : Black Flag

  Yermi
  Yermi
  23 lis 2021, 00:11na dlcompare.com
  Uno de los mejores juegos de esta saga con su gran mecánica naval y su increíble historia.
  Uno de los mejores juegos de esta saga con su gran mecánica naval y su increíble historia.
  MrVersus
  MrVersus
  9 lis 2013, 12:59na dlcompare.fr
  je vien d'acheter Assassin's Creed sur PC mais je ne tjr pas recu la clé cd . est ce que j'ai la clé quand le sort ou je dois l'avoir 10 min apres avoir commander la clé ?
  Właśnie kupiłem Assassin's Creed na PC, ale nadal nie otrzymałem cd key. Czy dostanę klucz, gdy wyjdzie, czy muszę go dostać 10 minut po zamówieniu klucza?
  robin
  robin
  6 paź 2013, 14:48na dlcompare.fr
  Comment on peut avoir une clé d'activation sur ps3
  Jak uzyskać klucz aktywacyjny na ps3
  auroretanner
  auroretanner
  20 sie 2013, 18:01na dlcompare.fr
  Après avoir vu maintes et maintes vidéos dévoilant ce jeu, ainsi que plusieurs images époustouflantes, je meurs d’impatience de le tenir enfin en main. Les précédents opus m’ont vraiment séduit et je n’en attends pas moins de ce quatrième volet !
  Po obejrzeniu wielu filmów prezentujących tę grę, a także kilku zachwycających obrazów, nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę mógł wziąć ją w swoje ręce. Poprzednie części naprawdę mnie uwiodły i nie spodziewam się niczego innego po tej czwartej odsłonie!
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare