Sea of Thieves jest już dostępne na PlayStation 5

Sea of Thieves jest już dostępne na PlayStation 5

Sea of Thieves to kolorowa, wieloosobowa gra piracka z perspektywy pierwszej osoby, pełna bitew morskich i zakopanych skarbów. Od momentu premiery, Sea of Thieves przyciągnęło rekordową liczbę graczy, z ponad milionem graczy w ciągu pierwszych dwóch dni. Dzięki unikalnej koncepcji i wciągającej rozgrywce, gra szybko stała się najszybciej sprzedającym się tytułem IP wydanym na konsolę Xbox One. W styczniu 2020 roku Rare ogłosiłoSea of Thieves "najbardziej udanym IP wydanym przez Microsoft w tej generacji", gromadząc ponad 10 milionów graczy.

W 2024 roku Sea of Thieves nadal ma się dobrze, osiągając ponad 30 milionów graczy. Biorąc pod uwagę ten sukces, nie dziwi fakt, że Sea of Thieves zostało zapowiedziane na PlayStation 5. Wersja beta Sea of Thieves na PS5 kilka tygodni wcześniej doświadczyła nawet przeciążenia serwerów, co doprowadziło do kolejek na wszystkich platformach, w tym Xbox i PC.

Wreszcie, 30 kwietnia 2024 roku, Sea of Thieves jest oficjalnie dostępne na PlayStation 5, wraz z bardzo oczekiwanym sezonem 12 gry:

Dzięki nowym broniom, intrygującym narzędziom, stale ewoluującemu światu i niekończącym się historiom, które wciąż czekają na napisanie, nigdy nie było lepszego czasu na żeglowanie po Sea of Thieves. Dostępne teraz na PlayStation 5.

Premiera Sea of Thieves na PS5 oznacza również rozpoczęcie Sezonu 12, w którym po raz pierwszy gracze Xbox i PC zbiegają się z ogromną falą graczy płynących na PlayStation 5. Sezon 12 Sea of Thieves przynosi niezliczone nowe bronie czekające na opanowanie i narzędzia, które przeniosą taktykę graczy na wyższy poziom. Wraz z wprowadzeniem nowej przepustki bojowej, wyposażenia i wielu innych elementów, aktualizacja ta obiecuje podnieść poziom wrażeń z gry dla wszystkich graczy.

Aby uczcić oficjalną premierę Sea of Thieves na PlayStation 5, wszyscy piraci, którzy zalogują się w Sezonie 12 na dowolnej platformie, otrzymają pamiątkowy prezent w postaci Żagli Nowego Świtu. Jak zawsze, nasza porównywarka cen zawsze zapewnia graczom najlepsze oferty na najlepsze gry, więc upewnij się, że korzystasz z niej przy zakupie kodu cyfrowego Sea of Thieves.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare